צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

איתור ותיקון דליפות גז

דליפת גז זו סכנה של ממש ויש לטפל בה כמה שיותר מהר. גלו מהם הסימנים שמצביעים על דליפה, כיצד מאתרים אותה וכמה עולה להזמין שירות של איתור ותיקון דליפות גז.

שירותי איתור ותיקון דליפת גז במחיר זול

בישראל יש לא מעט טכנאי גז פרטיים אשר מספקים את השירות של איתור ותיקון דליפת גז. במידה וברצונכם להזמין את השירות אך אינכם בטוחים באיזה טכנאי לבחור, אנו נשמח לסייע לכם ולפשט את התהליך.

 

כאשר אתם מחייגים אלינו או משאירים פנייה כאן באתר, אנחנו דואגים לאתר בעבורכם את הטכנאים אשר זמינים כעת באזורכם ודואגים לכך שתקבלו מהם הצעת מחיר בעבור העבודה. לאחר שתקבלו מספר הצעות מחיר בעזרתנו (עד 3 הצעות שונות) תוכלו לבחור בטכנאי שסיפק את ההצעה הטובה ביותר ולהזמין את שירותיו.

 

איתור דליפת גז

מחיר איתור דליפת גז - כמה זה עולה?

מעוניינים להזמין טכנאי גז מקצועי לצורך איתור מקור הדליפה? דעו כי העלות נעה בין 200 ש"ח ל-350 ש"ח בעבור איתור הדליפה בלבד. המחיר של תיקון הדליפה נקבע על סמך הרכיב שאותו נדרש להחליף ובדרך כלל יהיה מדובר בתוספת של בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח בעבור התיקון עצמו, תלוי בעלות הרכיב ומורכבות העבודה.

מחיר איתור דליפת גז

מחיר איתור דליפת גז: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

 

כיצד מתבצעת בדיקת דליפת גז?

ישנן מספר שיטות ודרכים בהן הטכנאי ינקוט על מנת לבצע בדיקת דליפת גז בבית שלכם. השיטה הראשונה היא שימוש במים עם סבון על מנת לאתר את מקור הדליפה לאורכה של הצנרת. במידה ובאזור מסוים נוצרות בועות קטנות, הדבר עשוי להצביע על דליפה.

 

כמו כן ניתן להשתמש במד לחץ מיוחד שתפקידו הוא לבדוק את אטימות מערכת הגז. מחברים את צינורות הגז במוקדים השונים בבית אל מד הלחץ עד שמבינים באיזה צינור קיימת דליפה, לפי המדדים שמוצגים בשעון. זו כמובן השיטה הנפוצה ביותר ורוב הטכנאים ישתמשו בה. בנוסף, ישנו גלאי גז הפועל בטכנולוגיית איפרא אדום ויודע לזהות מקומות בהם ישנה הצטברות של גז באוויר.

 

תיקון דליפת גז

איתור דליפת גז - כך נזהה את הדליפה:

איך יודעים אם יש דליפת גז? האם יש סימנים שצריכים להדליק לנו נורת אזהרה? הנה שלושת הדרכים לזהות ולבצע בדיקת דליפת גז:

  • ריח חריף של גז: לגז אין באמת ריח, טעם או צבע ולא ניתן להבחין בו בלי כלי בדיקה מיוחדים. זאת הסיבה המרכזית שמחדירים לגז ריח באופן ייזום - כך נוכל לזהות שמתרחשת דליפה. מריחים ריח חזק של גז? הזמינו טכנאי לאיתור דליפת גז.
     
  • חשבון גז גבוה מהרגיל: שמתם לב שחשבון הגז גבוה בחודשים האחרונים שאינו פרופורציונאלי לצריכת הגז החודשית שלכם? ייתכן שיש דליפת גז. 
     
  • התראה של גלאי הגז: באופציה זו כבר לא צריך לנחש. בבתים מסוימים ישנו גלאי גז מיוחד אשר תפקידו הוא לצפצף ולהתריע על מצבים בהם ישנה דליפת גז, בהנחה שהגלאי תקין כמובן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

מה עושים במצב בו התגלתה דליפת גז?

במידה וביצעתם בדיקת דליפת גז ואכן התגלתה דליפה - ראשית כל יש לסגור את ברז הגז בבית על מנת לעצור את זרימת הגז. לאחר מכן מומלץ לפתוח את החלונות במטבח ובשאר האזורים (גם את הדלתות) על מנת לנדף את הגז ככל הניתן. לאחר שביצעתם את הפעולות הללו, מומלץ להתרחק מהאזור ולחכות עד להגעתו של טכנאי גז מורשה שיטפל בדליפת הגז ויאתר את מקורה.

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף? לחצו על הכפתור המתאים:

שאלות נפוצות בנוגע לתיקון דליפת גז

איך אפשר למנוע דליפות גז בעתיד?

נעזרים בטכנאי גז מקצועי ונמנעים מניסיונות תיקון או התקנה עצמאיים. כמו כן יש לבצע בדיקה כל מספר שנים של מערכת הגז על מנת לוודא את תקינותה.


מה חשוב לבדוק עם הטכנאי לפני הזמנת העבודה?

הדבר החשוב ביותר הוא הזמינות של הטכנאי. מאחר ודליפת גז יכולה להיות מסוכנת מאוד, חפשו טכנאי שזמין להגיע כמה שיותר מהר. מלבד זאת, וודאו שהוא אכן מורשה לעיסוק בגז ובעל ניסיון של מספר שנים.


ביצעתי שינוי במערכת הגז במסגרת שיפוץ, האם עליי להזמין בדיקת תקינות?

בהחלט. בכל שינוי במערכת הגז, נדרש להזמין טכנאי לצורך בדיקת המערכת, גם אם הבדיקה האחרונה בוצעה ממש לפני כמה חודשים. בדיקות אלו מונעות דליפות גז בהמשך ויכולות להציל חיים.