צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

דליפת גז בבית

הנה כל מה שחשוב לדעת על תיקון דליפת גז בבית - כולל מחיר העבודה, מי מוסמך לבצע אותה וכמובן מה הסיבות והגורמים לדליפה ואופן הטיפול הנדרש.

תיקון דליפת גז בבית - כמה זה עולה?

עלות ממוצעת בעבור תיקון דליפת גז בבית היא 300 ש"ח אך חשוב לציין כי מדובר על מצבים בהם אין צורך בהחלפה של כל הצנרת אלא בתיקון נקודתי. במצב בו גילה טכנאי הגז כי הצנרת בלויה ודורשת החלפה או לחילופין כאשר נדרש להחליף את ברז הגז, המחיר עשוי להתייקר בכמה מאות שקלים.

 

מחיר ממוצע לתיקון דליפת גז בבית

מחיר ממוצע לתיקון דליפת גז בבית: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מי מוסמך לתקן דליפה של גז בבית?

במידה וחשבתם לנסות לאתר את מקור הדליפה ולתקן אותה בכוחות עצמכם, כדאי שתגנזו את הרעיון במהרה. כל עיסוק בתשתית הגז, לרבות הצנרת, ברזי הגז וכל רכיב אחרת - חייב להתבצע על ידי טכנאי גז מורשה. במקרה של דליפת גז בבית, נוכל "להסתפק" בטכנאי גז רמה 1 - אשר מוסמך לטיפול בתשתית גז ביתית, כולל עבודות כמו תיקון כיריים גז, טיפול בנקודות הגז הקיימת או תיקון צינור גז או החלפת צינור גז.

אלו הסיבות הנפוצות לדליפת גז בבית:

  • בלאי של רכיבים שונים: צינור הגז אומנם מחזיק מעמד למשך שנים רבות מאחר והוא עשוי מנחושת אך ייתכן כי מדובר בצינור ישן מאוד הדורש החלפה. כך גם ברז הגז - במידה ופעולות הפתיחה והסגירה שלו היו חזקות, עשוי להיות בלוי.
     
  • התקנה לא נכונה: התקנת גז היא תורה שלמה ונדרש להתאים את הצנרת של הגז למכשיר שאנו עתידים לחבר אליהם. במידה וההתקנה לא בוצעה כראוי ובהתאמה למכשיר עצמו (גריל, כיריים, דוד גז, טאבון וכו') דליפת הגז היא רק עניין של זמן.
  • דליפת גז מהכיריים: ניתן לזהות שמקור הדליפה הוא מהכיריים כאשר מזהים ריח חזק של גז או במקרים בהם נתקלתם בלהבה חלשה מאוד במהלך הבישול, למרות שהגברתם את עוצמת הגז. אינדיקציה נוספת היא כמובן חשבון גז גבוה ולא הגיוני שמעיד על כך שקיימת דליפה.
     

דליפת גז בבית

חושדים שיש דליפה? כך תפעלו

ראשית, פתחו חלונות ודלתות ברחבי הבית על מנת לאוורר את החלל. שנית, הורידו את מפסק החשמל עד לזיהוי מקור הדליפה ותיקונה. לאחר מכן - הזמינו טכנאי גז מקצועי ומוסמך שיעבור על כל תשתית הגז בבית ויבין בדיוק מהו מקור הדליפה ומה גרם לה.

 

כדאי גם להזהיר את השכנים ואפילו לצאת מהבית עד הגעת הטכנאי בשביל לא לקחת סיכון מיותר. בהזדמנות זו נזכיר כי ניתן למנוע דליפות גז עתידיות על ידי הזמנת בדיקת תקינות של מערכת הגז הביתית, אחת לכמה שנים. לא בטוחים אם יש דליפה? הסתכלו במדריך לגבי איך בודקים דליפת גז.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

נעזרים בפורטל 'אייגז' ומתקנים את הדליפה

באמצעותנו, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור תיקון דליפות גז וזה כולל כמובן את איתור מקור הדליפה וביצוע בדיקות שונות בסיום הטיפול. השאירו פרטים בטופס המופיע כאן בעמוד או צרו איתנו קשר טלפוני ואנו נדאג לאתר בעבורכם את טכנאי הגז הטובים ביותר באזורכם, אשר פנויים כעת להעניק לכם שירות.