צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

הזזת נקודת גז

כמה עולה להעביר נקודת גז בבית? גלו את כל מה שחשוב לדעת על הזזת נקודת גז והזמינו טכנאי גז מקצועי לביצוע העבודה.

הזזת נקודת גז - מתי זה נדרש?

נהוג לבצע הזזת נקודת גז כאשר מבצעים שיפוץ נרחב בבית או שיפוץ נקודתי באזור מסוים כמו למשל במטבח או אפילו במרפסת. הסיבות להזזת הנקודה הן מגוונות: לרוב נעשה זאת על מנת לדאוג שברז הגז יהיה ממוקם במקום נגיש או קרוב יחסית לכיריים במטבח, מה שיאפשר לנו לסגור אותו במקרים של תקלות במערכת כמו למשל דליפת גז בבית.

 

הזזת נקדת גז

כמה עולה העברת נקודת גז?

אז כמה עולה העברת נקודת גז? עלות הזזת נקודת גז תקבע ברוב המקרים לאחר חישוב של המרחק בין הנקודה שממנה מזיזים אל הנקודה החדשה. יחד עם זאת, טווח המחירים עבור העבודה ינוע בדרך כלל בין 350 ש"ח ל-450 ש"ח. נדגיש כי מחיר זה מתייחס להזזה של הנקודה במרחק של לכל היותר 2 מטרים. נדגיש כי מחיר הזזת נקודת גז עשוי להשתנות בין טכנאי גז לטכנאי אחר ולכן כדאי לוודא עלויות לפני שמזמינים העברת נקודת גז.

מחיר הזזת נקודת גז קיימת בבית

מחיר הזזת נקודת גז קיימת בבית: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

העברת נקודת גז עם טכנאי מוסמך

טיפול במערכת הגז, זה עסק לטכנאי גז מנוסים ובעלי הכשרה מתאימה. למעשה, כל פעולה הקשורה לנקודות הגז בבית, וזה כולל התקנת נקודת גז חדשה, הזזה של נקודה קיימת וגם פיצול נקודת גז חייבת להתבצע על ידי טכנאי גז שמכיר את ההנחיות ויודע באיזה גובה יש להתקין את הנקודה ובאיזה מרחק היא צריכה להיות. למעשה ישנן הוראות מדויקות לגבי הזזה או התקנה של נקודת גז בתקן 158 של מכון התקנים והטכנאי חייב לבצע את ההתקנה על פי הוראות אלה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

שינוי נקודת גז כולל חציבה

בחלק מהמקרים, נדרש טכנאי הגז לבצע חציבה בקיר על מנת לבצע העברת צינור גז (צינורות הנחושות), במרבית המקרים מדובר על הוספת נקודת גז במרפסת, אבל לא רק. בכל אופן - במקרים אלו, עלות העבודה תתייקר מעט. אגב, זאת בדיוק הסיבה שמומלץ תמיד להשאיר מרווח של כמה סנטימטרים בין הקיר לבין ארונות, מרווח שיאפשר להעביר את הצינור בקלות ולהימנע מחציבה שלוקחת זמן ומייקרת עלויות. בכל אופן, מומלץ לשלוח לטכנאי תמונה של התשתית הקיימת בשביל שיספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן.

מחפשים שירות מהיר ומקצועי? פנו אלינו

פורטל 'אייגז' מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור מגוון שירותי גז שונים, בינהם גם הזזת נקודת גז. ניתן ליצור איתנו קשר טלפוני אך תוכלו להשאיר גם פנייה בטופס המופיע כאן בעמוד ואנו נאתר בעבורכם את טכנאי הגז אשר זמינים כעת לצורך מתן שירות באזור המגורים שלכם. אין כל התחייבות להמשך עבודה עם הטכנאים שאיתם תדברו ולכן אין שום סיבה לחכות - השאירו פנייה והתחילו לקבל פניות.