צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

התקנת נקודת גז במרפסת

כל מה שרציתם לדעת על התקנת נקודת גז במרפסת ולא היה לכם את מי לשאול. כמה עולה התקנת נקודת גז במרפסת? מדוע נקודת גז עדיפה על שימוש בבלון גז ומי מוסמך לבצע את ההתקנה? בנוסף תוכלו להזמין טכנאי גז מוסמך לביצוע ההתקנה.

האם מותר להתקין נקודת גז במרפסת?

אין חוק אשר אוסר על התקנת נקודת גז במרפסת ולכן כל אחד רשאי להזמין טכנאי גז מוסמך שיבצע את ההתקנה. יחד עם זאת חשוב לציין כי ישנן המלצות על פי האגודה לתרבות הדיור אשר לפיהן מומלץ לבצע את ההתקנה בדירות הגג בבניין המשותף או לחילופין בדירות גן. אגב, האופציה החליפית היא התקנה של בלון גז אך לפי החוק מותר להשתמש בבלון גז במשקל 5 ק"ג ולא יותר.

 

התקנת נקודת גז במרפסת

מחיר נקודת גז במרפסת

כמה עולה להוסיף נקודת גז במרפסת? העלות נקבעת בדרך כלל על פי המרחק בין נקודת הגז הקיימת בבית אל הנקודה במרפסת בה נרצה לבצע את ההתקנה. כמו כן, ככל שהעבודה תהיה מורכבת יותר, כך יגבה טכנאי הגז מחיר גבוה יותר. מחיר התקנת נקודת גז במרפסת ינוע ברוב המקרים בין 400 ש"ח ל-800 ש"ח, כאשר ככל שנדרש להאריך את הצנרת, המחיר יתייקר בהתאם.
 

מחיר ממוצע להתקנת נקודת גז במרפסת

מחיר ממוצע להתקנת נקודת גז במרפסת: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

מתי נבצע התקנת נקודת גז במרפסת?

ברוב הגדול של המקרים, התקנת נקודת גז תידרש כאשר נרצה לשלב במרפסת מוצרים הפועלים על גז. ברוב המקרים יהיה מדובר כמובן בגריל גז אך ישנם מקרים שבהם נתקין את נקודת הגז במטרה לשלב כיריים כחלק ממטבח חיצוני או אפילו לחבר טאבון הפועל על גז. רוב הפניות שאנו מקבלים הם מדיירים שעוברים לבית חדש ומעוניינים לבצע הוספת  נקודת גז במרפסת טרם המעבר אך ישנם מקרים רבים בהם השירות מוזמן לדירה קיימת במטרה לשדרג את איזור המרפסת ולאפשר את חיבור המוצר החדש שנרכש הפועל על גז.

הזמינו טכנאי תוך ביצוע השוואת מחירים

מעוניינים להתקין נקודת גז במרפסת שלכם? בואו להשוות מחירים בעזרתנו! אנו עובדים עם טכנאי גז מומלצים ומוסמכים מכל רחבי הארץ אשר מתמחים בעבודות מסוג זה וישמחו להעניק לכם שירות מקצועי. השאירו לנו פנייה בטופס המצורף כאן למטה ואנו נדאג לחזור אליכם עם כל הפרטים, כולל הסבר מפורט על התהליך. שירות השוואת המחירים אין כרוך בעלויות והוא מאפשר לכם לחסוך זמן, אנרגיה וכסף עבור הוספת נקודת הגז במרפסת הבית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

הוספת נקודת גז במרפסת - שאלות נפוצות:

מעוניינים בהוספת נקודת גז במרפסת? ריכזנו מספר שאלות שחזרו על עצמן בקרב גולשי האתר שלנו. קראו את השאלות טרם הזמנת השירות, כך תהיו מוכנים יותר לתהליך:

כל כמה זמן נהוג לבדוק את תקינות מערכת הגז?

יש לבדוק את תקינות מערכת הגז אחת ל-5 שנים וזה כולל בדיקה של נקודת הגז במרפסת כמובן.


מדוע התקנת נקודת גז במרפסת עדיפה על שימוש בבלון גז?

את בלון הגז נדרש להחליף כאשר הוא נגמר. מאחר והתקן מאפשר להשתמש בבלון במשקל של עד 5 ק"ג, תמצאו את עצמכם מחליפים בלון לעיתים תכופות. לכן, בשביל להימנע ממצבים בהם הבלון נגמר באמצע השימוש, רבים מעדיפים להתקין נקודת גז מסודרת במרפסת.


האם כל אחד רשאי לבצע את התקנת הנקודה?

ממש לא. לא כל שיפוצניק או בעל מקצוע יודע או מוסמך לבצע עבודתו שכזו. הקפידו להזמין אך ורק טכנאי גז מוסמכים שעברו הכשרה מתאימה מאחר וחיבור לקוי עשוי לגרום לדליפות גז ולסכנה ממשית לדיירי הבית.