צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז באשקלון

מחפשים טכנאי גז באשקלון? כאן בפורטל 'אייגז' תוכלו למצוא טכנאי גז מקצועי ואמין באשקלון והסביבה. השירות הוא עבור בתים פרטיים, בתי מגורים ובתי עסק. טכנאי גז אמיתי ואמין יפתור לכם את התקלה ללא בעיה, השאירו אצלנו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם עם השוואת מחירים הוגנת.

השוואת מחירים לטכנאי גז באשקלון

מציאת טכנאי גז באשקלון מעולם לא הייתה קלה יותר, טכנאי גז מומלץ באשקלון נותן שירות אמין ומקצועי, ואתם מרוויחים. תגלו שניתן לחסוך מאות ואף אלפי שקלים בעזרת השוואת מחירים שלנו. אצלנו ניתן לבצע השוואת מחירים בין מספר טכנאי גז המומלצים ביותר ולקבל הצעת מחיר הוגנת וגם טיפול תקלה הולם.
 

טכנאי גז באשקלון

מהם מחירי ביקור טכנאי גז מוסמך באשקלון?

כמה יעלה להזמין טכנאי גז באשקלון? וממה המחיר מושפע? ברוב המקרים, מחיר ביקור טכנאי ממוצע יעלה לכם בין 300-500₪. בחלק מן המקרים אפשר לומר כי עלות הטיפול מורכבת בעיקר ממורכבות המשימה, החלפת צינור גז היא משימה די פשוטה ולכן לא תצריך תשלום מלא. התקנת כיריים חדשים + בדיקת לחץ ותקינות תעלה מעט יקר יותר. 

 

מחיר ביקור ממוצע של טכנאי בעיר

מחיר ביקור ממוצע של טכנאי בעיר: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

 

איזה עבודות טכנאי גז פרטי באשקלון מבצע?

 • התקנת נקודות גז - אם יש צורך בהזזת נקודת גז או פיצול נקודת גז, טכנאי מקצועי יבצע את המדידות וההתקנות שצריך.
   
 • שירותי גז - טכנאי גז באשקלון מוסמכים לטפל גם בהתקנת כיריים ובדיקת תקינות. התקנת מחמם מים בגז, והתקנת קמין גז.
   
 • דליפות גז - טכנאי מומחה מבצע טיפולי איתור ותיקון דליפות גז בבית או בניינים.
   
 • תיקון גז - תיקון פטריית גז ובדיקת תקינותה או בין אם זה תיקון צינורות גז שדולפים ומעל.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

 כמה טיפים למציאת טכנאי גז מומלץ באשקלון

 • רישיון - חשוב מאוד לוודא כי לטכנאי הגז באשקלון שבא אליכם יש תעודת רישיון מוסמכת ולא מזויפת, לא על אחת וכמה פעמים הגיעו טכנאי גז פרטיים ללא רישיון בתוקף ואף ללא רישיון בכלל והחלו בביצוע עבודות וסיכנו חיי אדם.
   
 • השוואת מחירים - בצעו השוואת מחירים מקיפה אצל מספר טכנאי גז באשקלון, עשו בדיקה מעמיקה על מחירי ההתקנות. לא יודעים איך לעשות השוואת מחירים טובה או שאין לכם זמן אליה? השאירו אצלנו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם עם הצעת מחיר טובה ותחסכו מאות ואף אולי אלפי שקלים עם הצעת מחיר הוגנת.
   
 • חוות דעת - כדאי לחפש טכנאי גז בדרום שיש עליו ביקורות חיוביות אצל מספר אנשים. כך תגדילו את הסיכויים שלכם למצוא איש מקצוע אמין ואיכותי שיעשה את העבודה כנדרש.