צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בבית שמש

מזמינים טכנאי גז באזור בית שמש? המשיכו לקרוא ותוכלו לקבל מידע חיוני אודות סוגי העבודות שהוא מספק וגם על המחירים של כל עבודה ועבודה.

השוו בין טכנאי גז בבית שמש

בכל הקשור לביצוע התקנות או תיקונים במערכת הגז עצמה או במוצרים הפועלים באמצעות טכנולוגיית גז, נהיה חייבים להזמין טכנאי גז בבית שמש המחזיק ברישיון המקנה לו את האפשרות לעסוק בעבודות אלו. אם גם אתם מחפשים טכנאי גז פרטי בעיר, נזמין אתכם להיעזר בשירות השוואת המחירים שלנו ולבחון הצעות של מספר טכנאים.

 

טכנאי גז בבית שמש

כמה יעלה תיקון כיריים גז בבית שמש?

בממוצע, תיקון כיריים נע בין 200 ש"ח ל-500 ש"ח, תלוי מאוד בסוג התקלה. במידה ומדובר על תקלה פשוטה כמו פתיחת סתימה בכיריים, סביר להניח כי המחיר יהיה נמוך יחסית ויעמוד על 300 ש"ח בממוצע. לעומת זאת בעבור החלפת טרמוקפל בכיריים, תצטרכו לשלם מעט יותר, בסביבות 400 ל-450 ש"ח בממוצע. הכל כמובן תלוי בסוג ודגם הכיריים שיש ברשותכם וגם מעלות הרכיבים שהתקלקלו ונדרש להחליף.

 

מחיר ממוצע בעבור תיקון כיריים בבית שמש

מחיר ממוצע בעבור תיקון כיריים בבית שמש: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

דגשים לפני הזמנת מתקין גז בבית שמש

  • למען הסר ספק, התקנת נקודת גז חדשה חייבת להתבצע על ידי טכנאי גז מוסמך בלבד ולא על ידי אף בעל מקצוע אחר.
     
  • בדקו מה כוללת העבודה שהזמנתם והאם יש עלויות נוספות שצפויות להתווסף למחיר. לעיתים טכנאי גז בבית שמש אינו כולל במסגרת ההצעה את עלות חלקי החילוף או מתמחר אך ורק את הבדיקה ולא כולל את התיקון עצמו.
     
  • בעבודות רבות, כמו בהזזה או התקנה של נקודת גז, כל מתקין גז בבית שמש מחויב לחתום על טופס שבו יפרט את העבודה שביצע.

מה ההבדל בין טכנאי ברמה 1 לטכנאי ברמה 2?

טכנאי גז באזור בית שמש ברמה 1, יכול לבצע עבודות בתוך הבית כמו למשל התקנה של מחמם מים, תיקון הכיריים, טיפול בנקודות גז ועוד. לעומתו, טכנאי גז ברמה 2 יכול לבצע עבודות הקשורות במערכת גז מרכזית חיצונית וזה כולל טיפול במערכות גז גדולות, למשל במסעדות או בתי קפה, מפעלים גדולים וכדומה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

מגוון שירותי גז בבית שמש והסביבה

איתור דליפות גז ותיקונן: מריחים ריח חזק של גז? כדאי שתקראו בדחיפות לטכנאי גז בבית שמש בשביל שיבדוק זאת ויציע פתרונות מתאימים. בינתיים, כדאי לאוורר את הבית על ידי פתיחת חלונות ודלתות ולסגור את ברז הגז.

 

התקנה, הזזה ופיצול נקודות גז: לפעמים אנו זקוקים לנקודת גז חדשה במרפסת, בחצר או במקום נוסף במטבח. במקרים אחרים נרצה לפצל את אחת מנקודות הגז הקיימות או להזיז נקודה שאינה בשימוש אל מקום אחר בבית.

 

התקנה וחיבור של ציוד על גז: רכשתם טאבון חדש על גז לאפיית פיצות? קניתם פטריית חימום למרפסת וברצונכם לחבר אותה אל נקודת גז? כל העבודות הללו מתבצעות על ידי טכנאי גז בבית שמש שיודעים לבצע את החיבור בצורה בטוחה.