צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז במבשרת ציון

בין אם רכשתם לאחרונה כיריים ואתם צריכים להרכיבם, או שמא אתם צריכים התקנת נקודת גז, טיפות בדליפות גז ועוד, חשוב לדעת כיצד לאתר טכנאי גז במבשרת ציון – קראו כאן.

טכנאי גז במבשרת ציון מוסמך ומורשה

טכנאי גז במבשרת ציון הם אנשי מקצוע המתקינים, מתקנים ומתחזקים תשתיות גז בבתים ובנכסים מסחריים, אפילו במפעלים גדולים המצריכים עבודה עם מכונות ענק.

 

בין אם אתם צריכים להתקין נקודת גז חדשה, להזיז אחת ישנה, לפצל אותה או בכלל לתקן מוצרים מבוססי גז אחרים, חשוב להזמין איש מקצוע מורשה בלבד. אגב, זו אינה המלצה, אלא זו דרישת החוק בישראל.

 

שימו לב, הזמנת טכנאי גז לא מורשה עשויה להוביל להסתבכות עם החוק – הן מהצד של הטכנאי והן מהצד של הלקוח המזמין את השירות.

 

טכנאי גז במבשרת ציון

מתי נצטרך טכנאי גז במבשרת ציון?

טכנאי גז מורשים במבשרת ציון נדרשים כאשר יש תקלת גז כלשהיא, אבל הם נדרשים, לפי החוק, גם כדי לבצע בדיקות תקופתיות. לפי תקן 158 בחוק, יש להזמין טכנאי גז בכל 5 שנים כדי לבצע בדיקה תקופתית.

 

במהלך הבדיקה הטכנאי בד"כ נדרש להחליף צינורות גז שונים וכן לבצע בדיקה של איטום גז ולחץ גז. אם כך, למעשה צריך טכנאי גז אחת ל-5 שנים, או במקרה שיש בעיית גז מסוג מסוים כמו למשל דליפת גז בתוך הבית או הבניין.

כמה עולה טכנאי גז במבשרת ציון?

מחיר טכנאי גז במבשרת ציון משתנה כמובן בהתאם לסוג השירות, כאשר חלק מהשירותים הכי נפוצים הם התקנת נקודת גז, התקנת כיריים, התקנת מונה גז ועוד. כמו כן, הנה שירותים נוספים (ומחיריהם) של טכנאי גז במבשרת ציון:

 

כמה עולים שירותי גז במבשרת ציון?

התקנת מחמם מים מבוסס גז

קראו עוד על התקנת מחמם מים על גז.


700 – 1,600 ₪
התקנת גלאי גז

כולל ברז חשמלי.


כ-2,000 – 3,000 ₪
התקנת מונה גז בנכס פרטי

על ידי טכנאי גז מוסמך ומקצועי.


כ-150 – 400 ₪
בדיקות גז תקופתיות במבשרת ציון

קבלת מסמך המפרט את ממצאי הבדיקה ותקינות המערכת.


כ-150 – 350 ₪

הדפס מחירון

 

 נדגיש ונציין שוב, שכאשר מזמינים את כל אחד מהשירותים הנ"ל, יש לוודא ראשית כי טכנאי הגז הינו מורשה ובעל רישיון עבודה מתאים. אחרת, אתם מסתכנים בסיכוני בטיחות שונים, מה שחלילה יכול להסתיים במפגע בטיחותי לכל דבר.

לסיכום, איך להוזיל מחיר טכנאי גז במבשרת ציון?

מחירי שירותי גז במבשרת ציון משתנים לא רק בהתאם לסוג ההתקנה או סוג התקלה שיש לכם, אלא גם בהתאם לרמת המומחיות של טכנאי הגז.

 

לכן, בשלב הראשון, יש לברר לגבי מחיר טכנאי גז במבשרת ציון באופן ספציפי, כלומר לברר מחיר קונקרטי לסוג הבעיה שיש לכם.

 

זאת, ניתן לעשות באמצעותנו, בעזרת השוואת מחירים לשירותי גז, ע"י קבלת המלצות מלקוחות של טכנאי גז שונים ועוד. בסופו של דבר, הכל מסתכם בחיפוש נכון באינטרנט, מה שלוקח דקות בודדות.