צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בקרית מלאכי

בין אם אתם מעוניינים להתקין כיריים, גריל גז במרפסת או מחמם מים על גז, דרך הפורטל של 'אייגז' תוכלו לבצע השוואת מחירים בין מספר טכנאי גז בקרית מלאכי והסביבה. בנוסף, ניתן להיעזר בטכנאים לצורך איתור דליפות גז, התקנת נקודות גז ופעולות נוספות.

כמה עולה להזמין טכנאי גז בקרית מלאכי?

המחיר לביקור של טכנאי גז בקרית מלאכי נע בין 200 ל-300 ש"ח. מחיר זה מכסה עבודות סטנדרטיות כגון פתיחת סתימה בכיריים, החלפת דיזה, החלפה של ברז הגז ועוד. במידה ויהיה מדובר על פעולות מורכבות וארוכות יותר, המחיר יעלה בכמה מאות שקלים.

 

מחיר לביקור טכנאי גז בקרית מלאכי

מחיר לביקור טכנאי גז בקרית מלאכי: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירון לשירותי גז בקרית מלאכי והסביבה

במחירון הבא, ריכזנו בעבורכם מספר עבודות אשר מתבצעות על ידי טכנאי גז בקרית מלאכי. המחירים מוצגים כטווח מאחר והם עשויים להשתנות מעת לעת ועל סמך שיקולים שונים כמו סוג המוצר שמתקינים והדגם הספציפי שלו, 


מחירון להזמנת טכנאי גז בקרית מלאכי

כמה עולה להחליף ברז גז?

החלפת ברז גז עם שסתום אל חזור.


200 - 400 ש"ח
מה המחיר להתקנה של מחמם מים על גז?

קראו בהרחבה על חימום מים על גז.


700 - 900 ש"ח
מחיר פיצול נקודת גז

פיצול של נקודה קיימת ל-2 נקודות נפרדות.


400 - 500 ש"ח
כמה עולה חיבור טאבון לגז?

למידע נוסף על חיבור טאבון לגז לחצו כאן.


200 - 350 ש"ח
עלות החלפת טרמוקפל

המחיר כולל את עלות הרכיב.


300 - 500 ש"ח
מחיר תיקון דליפת גז בתוך הבית

עבודה שמתבצעת על ידי טכנאי גז ברמה 1.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

השוו בין טכנאי גז באזור קרית מלאכי

היתרון המרכזי בעבודה עם האתר שלנו הוא שניתן לקבל כמה הצעות מחיר שונות בתוך דקות ספורות. במקום להסתפק בהצעת מחיר אחת, תוכלו לערוך השוואה בין טכנאי גז בקרית מלאכי והסביבה הקרובה ולבחון את המחירים לעבודה הנדרשת לכם. חשוב לציין כי שירות השוואת המחירים שלנו הוא חינמי וכי ניתן להשאיר פנייה בטופס כאן באתר או לחילופין לחייג אל המוקד הטלפוני ולקבל מענה מהיר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

מה לבדוק לפני הזמנת שירותי גז בקרית מלאכי?

אלו הפרמטרים שאנו ממליצים לבדוק לפני שמזמינים טכנאי גז בקרית מלאכי:

 

מחיר: בצעו השוואת מחירים וקבלו כמה הצעות שונות. נסו להבין אם המחיר שקיבלתם הוא מחיר הוגן ביחס למחירי השוק. תוכלו ללמוד עוד על המחירים על ידי ביקור בעמוד מחירון הגז כאן באתר.

 

וותק: וותק מתקשר לכולנו עם ניסיון ובמקרים רבים יש לכך הצדקה. ככל שטכנאי הגז יבצע את אותה העבודה מספר רב של פעמים, כך מיומנותו תגדל ולכן כדאי לחפש טכנאי גז בקרית מלאכי אשר עובד כבר מספר שנים בתחום וביצע לאורך השנים את העבודה הנדרשת לכם.

 

הסמכה: כדאי לבדוק מה הסמכתו של טכנאי הגז מאחר ויש טכנאי גז בסיווג 1 ויש טכנאים בסיווג 2. אם תצטרכו שירות ביתי, תוכלו להסתפק בהזמנת טכנאי גז בסיווג 1 אך במידה ונדרשת עבודה על תשתיות ומערכות גז בבתי עסק כמו מסעדות, בתי מלון, בניינים וכדומה, תצטרכו ככל הנראה להזמין טכנאי גז בסיווג 2.

 

המלצות: אין כמו המלצות בשביל לקבל רושם חיובי על הטכנאי. קראו ביקורות וחוות דעת של לקוחות קודמים אשר הזמינו את אותו בעל מקצוע וכך תדעו איך היתה חווית השירות שלהם.

 

זמינות: במקרים רבים, נזדקק לשירותיו של טכנאי הגז באופן מיידי. לכן, לא נוכל לחכות עד שטכנאי הגז יתפנה מעיסוקיו ונצטרך למצוא בעל מקצוע אשר פנוי כעת להעניק לנו את השירות הרצוי.