צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בשדרות

כאשר צריכים טכנאי גז בשדרות או בכל אזור אחר בארץ, יש חבה לוודא שאתם מזמינים טכנאי גז מורשים בלבד (ע"פ החוק). מה עוד חשוב לדעת? המשיכו לקרוא וגלו.

מי רשאי לספק שירותי גז בשדרות?

אם אתם מחפשים אחר שירותי גז בשדרות והסביבה, צריך לקחת בחשבון שרק טכנאי גז מורשים יכולים לספק את השירותים האלו. בעוד שיש לכם את האפשרות לפנות לחברות הגז הגדולות, ברחבי שדרות מפוזרים זכיינים פרטיים אשר עוסקים במתן שירותי ועבודות גז.

 

בפועל, ישנם לא מעט גורמים שניתן לפנות אליהם, ככה שחשוב לדעת לבחור את הגורם הנכון. ההמלצה היא לערוך השוואת מחירים בין טכנאי גז בשדרות, וככה תוכלו לדעת שאתם מקבלים הצעות מחירים מטכנאים מורשים בלבד (ההצעות מתקבלות דרך מערכת "אייגז" אשר מסננת אותן).
 

טכנאי גז בשדרות

מה תפקידו של טכנאי גז בשדרות, ומה המחירים?

באופן כללי, טכנאי גז מורשים בשדרות ממלאים את אחד מהתפקידים הכי חשובים בהבטחת תקינות, תחזוקה ותיקון של מכשירי ותשתיות גז. באופן יותר פרטני, ישנן כמה וכמה עבודות שירותי גז בשדרות, שעשויות להיות רלוונטיות ברמה היום-יומית בבתים, כמו למשל:

  • התקנת נקודות גז: בדרך כלל, עלות התקנה של נקודת גז נע בין 300 ל-500 ₪.
     
  • התקנת מונה גז: מחיר טכנאי גז בשדרות עבור שירות זה ינוע בין כ-150 – 400 ₪ בממוצע.
     
  • התקנת כיריים גז: מחיר התקנת כיריים גז עשוי לנוע בין מאות שקלים לבין אלפי שקלים, תלוי בסוג ובסוגי ההכנות שצריך לבצע.
     
  • התקנת בלוני גז: התקנת בלוני הגז נעה בין בלוני 12 ק"ג לבלוני 48 ק"ג, כאשר המחירים ינועו בין כ-100 – 900 ₪ ומעלה.

מתי נצטרך טכנאי גז בשדרות?

טכנאי גז בשדרות הוא איש מקצוע שצריך אותו אחת ל-5 שנים עבור בדיקה תקופתית, או כאשר ישנה תקלה מסוימת במכשירי ותשתיות גז. בסופו של דבר, טכנאים הם אנשים שניתן וגם מומלץ להזמין עבור פעולות מנע שונות.

 

כמו שאומרים, עדיף להקדים תרופה למכה. לכן, אם יש לכם חשד שמא מערכות או מכשירי הגז בבית אינם עובדים נכון, או אולי אפילו אתם חושדים בדליפת גז בבית, חשוב להזמין טכנאי. ככה תוכלו למנוע כל מיני הפתעות בלתי רצויות, ואפילו מפגעים בטיחותיים פוטנציאליים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

לסיכום, איך לחסוך על שירותי גז בשדרות?

לאחר שידברנו על מחיר טכנאי גז בשדרות, חשוב להבין כיצד חוסכים בעלויות עבודות הגז. קודם כל, יש לכם באינטרנט מחירונים וגם באתר אייגז, כאשר מחירונים אלו יבטיחו שאף אחד לא ינסה לגבות ממכם סכומים גבוהים שלא לצורך.

 

שנית, השוואת מחירים בין טכנאי גז בשדרות תאפשר לכם לחסוך לפעמים גם בעשרות אחוזים, ככה שחשוב גם על זה להקפיד. יתרה מכך, אנו ממליצים לדלות לפחות 2 או אפילו 3 הצעות מחירים מטכנאים שונים, כי זה יאפשר לכם לברור נכון בין אנשי המקצוע הרבים בשוק.