צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז במרכז

יש לכם תקלה במערכת הגז בבית? לא מעוניינים לחכות לטכנאי מטעם חברת הגז? הזמינו טכנאי גז פרטי במרכז דרך פורטל 'אייגז' ותוכלו לטפל בבעיה בצורה מהירה יותר.

טכנאי גז במרכז מזמינים דרך 'אייגז'

גם באזור המרכז, כמו במקומות אחרים ברחבי הארץ, יש מספר רב של טכנאי גז פרטיים אשר מספקים שירותים מגוונים החל מהתקנה של נקודות גז חדשות באזורים שונים כמו המרפסת או החצר ועד לתיקון תקלות בכיריים גז כמו פתיחת כיריים שנסתמו, כיריים שלא נדלקות ועוד.

 

פורטל 'אייגז' מרכז לכם את כל הטכנאים המובילים באזור זה ומאפשר לכם לערוך השוואת מחירים ביניהם, מה שכמובן עוזר לכם להשוות גם בין מרכיבי ההצעה השונים: זמני ההגעה, עלות השירות, מחיר הרכיבים שנדרש להחליף וכדומה.

 

טכנאי גז במרכז

האם חייב להזמין טכנאי גז מוסמך במרכז?

בישראל יש תקן בטיחות אשר קובע כי עבודות גז חייבות להתבצע על ידי טכנאי גז מוסמך. למרות שלעיתים מאוד מפתה לבצע חלק מהעבודות בעצמנו, הדבר עשוי להסתיים באסון ולכן יש להזמין טכנאי גז מוסמך במרכז אשר מחזיק ברישיון בתוקף, כזה אשר עבר את כל ההכשרות הנדרשות בתחום ומחזיק בציוד המקצועי המתאים לביצוע פעולות תיקון גז והתקנה.

התקנת נקודת גז במרכז - כמה זה עולה?

המחיר להתקנה של נקודת גז חדשה, יעלה בדרך כלל בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח, כאשר מדובר על התקנה של נקודה חדשה בתוך שטח הבית. אם נדרש להתקין למשל נקודת גז במרפסת, העלות עשויה להיות גבוה יותר ולהגיע גם ל-600 או 800 ש"ח מאחר ומדובר בנקודה רחוקה ולרוב תצריך גם קידוח בקיר לצורך העברת תשתית הגז.

 

מחיר ממוצע להתקנת נקודת גז חדשה

מחיר ממוצע להתקנת נקודת גז חדשה: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

שירותים נוספים שניתן להזמין דרכנו:

  • תיקון מכשירים הפועלים בטכנולוגיית גז, לרבות מחמם מים על גז, גריל גז, פטריית חימום ועוד.
  • התקנה של כיריים חדשות (גז) מכל דגם, סוג וגודל.
  • איתור מקור של דליפות גז וטיפול מקיף בדליפה שנוצרה.
  • התקנת ברז או צינור גז וגם תיקון של צנרת קיימת.

לחצו למציאת טכנאי גז במרכז באזור ספציפי:

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

קבלו הצעות מחיר מטכנאי גז באזור המרכז

מעוניינים לבדוק את המחירים בעצמכם? קדימה בואו נתחיל! השאירו פנייה באחד מהטפסים בעמוד זה ואנו נחזור אליכם עוד היום, נברר מה השירות הנדרש לכם וכמובן נעביר אותו בצורה מסודרת אל טכנאי גז באזור המרכזאשר זמינים כעת להעניק שירות. ניתן לקבל לכל היותר 3 הצעות מחיר שונות מחברות, מתקינים וטכנאים מומלצים.