צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בבני ברק

הזמינו כעת טכנאי גז בבני ברק להתקנת נקודת גז, תיקון כיריים, איתור דליפות גז ותיקונן ועוד. תוכלו למצוא בעמוד זה מידע על קבלת שירות ועל עלויות של עבודות שונות.

טכנאי גז בבני ברק במחיר זול

כמעט בכל בית בישראל, יש מוצר אחד לפחות אשר פועל על גז. ברוב המקרים יהיה מדובר על הכיריים אך לעיתים ישנם מוצרים ומכשירים נוספים כמו טאבון לפיצות, פטריית חימום, גריל גז ועוד. במידה ואחד מהמוצרים הללו התקלקל, נדרש מאיתנו להזמין טכנאי גז בשביל לבדוק את הסיבה לתקלה ולתקן אותה בהקדם.

 

הפורטל שלנו מרכז טכנאי גז בבני ברק ומאפשר לכם לקבל מספר הצעות מחיר לעבודה הנדרשת לכם. ניתן לקבל שירות בבתים פרטיים, בבניינים וגם בבתי עסק מכל סוג. צרו איתנו קשר עוד היום והתחילו להשוות עלויות בין נותני השירות בתחום.

 

טכנאי גז בבני ברק

עלות הזמנת טכנאי גז מוסמך בבני ברק

אז כמה עולה להזמין שירות של טכנאי גז מורשה בבני ברק? מאוד תלוי מה השירות הנדרש לכם. הנה מספר דוגמאות למחירים:

מחירים של שירותי גז בבני ברק

עלות פתיחת סתימה בכיירים

לא כולל החלפה של הדיזות.


200 - 400 ש"ח
מחיר בעבור החלפת ברז גז

קראו עוד על החלפת ברז גז.


200 - 350 ש"ח
פיצול נקודת גז קיימת ע"י טכנאי גז בבני ברק

פיצול נקודת גז ללא רכישה צנרת.


400 - 500 ש"ח
כמה עולה להתקין דוד על גז?

התקנת מחמם מים בגז, ללא התשתית.


700 - 900 ש
התקנת קמין הפועל על גז

התקנת קמין גז כולל אחריות לשנה.


1200 - 3800 ש"ח

הדפס מחירון

טכנאי גז פרטי מול חברת גז

ישנן מספר חברות אשר שולטות כיום בענף הגז (לדוגמה אמישראגז, פזגז וכדומה) וכאשר ישנה תקלה בגז, ניתן לבחור בין הזמנת טכנאי גז פרטי לבין הזמנת נציג של אחת מהחברות. כדאי לדעת כי להזמנת טכנאי פרטי יש לא מעט יתרונות כמו למשל מהירות קבלת השירות, מחירים זולים ומשתלמים יותר וגם במקרים רבים - שירות אדיב וסבלני.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

טכנאי גז מורשה בבני ברק לתיקון כיריים

רוב התקלות בכיריים הפועלות על גז, נגרמות בעקבות שימוש בחומרי ניקוי שאין מתאימים למטרה זו. כך למשל, אם תנסו לנקות באמצעות מסיר שומנים בסמוך לפתחי יציאת הגז של הכיריים, ייתכן שתגרמו לסתימות ותקלות נוספות. בכל מקרה, טכנאי גז בבני ברק לרוב יתקן תקלות בכיריים בתוך כמה דקות על ידי החלפת כפתורים בכיריים, החלפת טרמוקפל, דיזות וכדומה.