צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בבת ים

העיסוק בגז עשוי להיות מסוכן ועל כן כאשר צצה תקלה במכשיר הפועל על גז, כמו למשל הכיריים. תנור הגז או מחמם מים על גז, עלינו להזמין בעל מקצוע. אם אתם מתגוררים בעיר בת ים, נשמח לעזור לכם במציאת טכנאי גז בבת ים לתיקונים, התקנות, איתור נזילות ועוד.

טכנאי גז בבת ים - מחירים ועלויות:

כמה עולים השירותים השונים בתחום? ממדגם ובדיקות שערכנו בקרב טכנאי גז בבת ים ובסביבתה הקרובה, עולה כי הרוב הגדול של העבודות הסטנדרטיות, מסתכם בעלות שנעה בין 200 ש"ח ל-500 ש"ח. אם תרצו לקבל מחירים מדויקים יותר, תוכלו להציץ גם במחירון הבא:

מחירון שירותי גז בבת ים

כמה עולה להחליף דיזה בכיריים?

מתייחס להחלפת דיזה בודדת.


200 - 350 ש"ח
עלות התקנת מחמם מים על גז

התקנת מחמם מים על גז, ללא רכישת המערכת עצמה.


700 - 900 ש"ח
איתור דליפת גז בבית פרטי

ללא תיקון התקלה אלא רק בעבור האיתור עצמו.


200 - 350 ש"ח
כמה עולה לתקן פטריית חימום?

המחיר המדויק נקבע לפי דגם הפטרייה וסוג התקלה.


250 - 450 ש"ח
עלות של תיקון צינור גז בבית

תיקון צנרת גז בלויה וישנה.


200 - 400 ש"ח
התקנת נקודת גז חדשה במרפסת

התקנה המתבצעת על ידי טכנאי גז מוסמך.


400 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

למה להזמין טכנאי גז מוסמך בבת ים?

אם עברה בראשכם המחשבה לחסוך את הזמנת טכנאי גז מוסמך בבת ים, אנו ממליצים שתקדישו מחשבה נוספת לעניין. בשביל לעסוק במערכת הגז, נדרשת הכשרה מסוימת ולמעשה טכנאי גז מוכרחים לעבור תקופת לימודים אשר במהלכה ילמדו על מערכות הגז, דרכי הטיפול בתקלות השונות ודרך העבודה הנכונה והבטוחה ביותר. לכן, הימנעו מניסיונות תיקון עצמאיים והזמינו טכנאי גז מורשה בבת ים שיבצע את העבודה במהירות ובעיקר בצורה בטוחה ואחראית.

 

טכנאי גז בבת ים

בתוך כמה זמן מגיע טכנאי גז בבת ים?

הגעת טכנאי גז בבת ים נעה בין שעתיים לשעה, מה שנותן לנו ממוצע של שעה וחצי עד הגעת טכנאי הגז. אם מדובר על דליפה או תקלה מסוכנת בגז - יש ליידע את הטכנאי כבר בטלפון על כך. ייתכן והוא ייתן להם הנחיות ראשניות כיצד לפעול עד שיגיע.
 

זמן ממוצע להגעת הטכנאי:
שעה וחצי
שעתיים משך זמן שעה

יש אחריות של טכנאי כיריים בבת ים?

לרוב על כיריים יש אחריות מטעם היצרן של 2 - 3 שנים. אולם על התקנת הכיריים עצמה כמו חיבור הצינור, הדבק והאטימה לשיש. צריכה להיות אחריות מטעם טכנאי כיירים גז בבת ים. נהוג לקבל כ-שנה אחריות כאשר הטווח העליון הוא שנה וחצי והתחתון הוא של חצי שנה. אבל - לא כל טכנאי מספק אחריות על עבודת התקנת הכיריים ולכן, יש לוודא זאת ובמידה וכן - לבקש בכתב.
 

משך תקופת האחריות בממוצע:
שנה וחצי אחריות שנה אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מה דחיפות טיפול בתקלה בגז?

תקלות בגז מסכנות חיים, במיוחד כאשר מדובר על דליפת גז בתוך הבית. אם הנכם מריחים ריח של גז - ראשית סגרו את ברז הגז הראשי לדירה. לעיתים יש רק ברז אחד בתוך הדירה והוא נמצא מתחת לכיריים. מומלץ להתקשר אל טכנאי גז בבת ים באותו הרגע ולצאת מהדירה. 
 

דחיפות לטיפול בדליפת גז:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

חשבון גז מנופח? ייתכן ויש לכם דליפה

אם הבחנתם בעלייה חריגה בחשבון הגז שלכם, ייתכן והדבר מצביע על דליפת גז אשר דורשת תיקון. במצב זה יש להזמין טכנאי גז מורשה בבת ים לצורך ביצוע בדיקת אטימות ויפה שעה אחת קודם. דליפת גז בבית היא אינה משחק וחשוב להתייחס לנושא בכובד ראש. אגב, למקרה שתהיתם הדליפה יכולה להיגרם בשל בלאי טבעי של אחד מהרכיבים במערכת (הצינור, ברז הגז וכדומה) אך גם בשל התקנה לקויה וחובבנית.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

מתקין גז מוסמך בבת ים במחיר זול

נמאס לכם לשלם מחיר גבוה עבור שירותים שונים של טכנאי גז בבת ים? הכירו את טכניקת השוואת המחירים של "אייגז". משאירים פנייה בטופס כאן באתר, מקבלים מספר הצעות מטכנאי גז בת ים או ממתקינים מוסמכים וחוסכים בעלויות. העלות של מתקין גז מוסמך בבת ים נקבעת גם על פי מועד הזמנת השירות ולכן כדאי להזמין את הטכנאי בשעות המקובלות - בין 8:00 ל-18:00, זאת על מנת לשמור על מחיר נוח.