צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בגבעתיים

טיפול בגז הינו עסק שאין לשחק בו היות ומדובר בעניין קריטי ומסכן חיים ועם זאת, ישנם רבים העוסקים במלאכה ומחירי העבודה בתחום הגז עשויים להשתנות על ידי גורמים כגון: סוג הבעיה, וותק הטכנאי וכד'. פורטל אייגז נוצר בדיוק בשביל לסייע לכם ולהשוות מחירים בין טכנאי גז בגבעתיים. כל שנותר לכם זה רק לרשום לנו פרטים ונדאג לחזור אליכם עם עד 3 טכנאי גז שונים.

השוואת מחירים טכנאי גז בגבעתיים

כשמדובר במחיר טכנאי גז בגבעתיים הדבר עלול להשתנות בהתאם לסוג התיקון או  התקנה בהם יש צורך. מחירי הביקור עבור טכנאי גז מוסמך יכולים להשתנות על ידי פרמטרים שנתונים לשיקול דעתו של טכנאי הגז. השאירו פרטים והצוות הטלפוני של אייגז יחזור אליכם עם עד 3 טכנאי גז מוסמכים בגבעתיים.

 

טכנאי גז בגבעתיים

מחירון טכנאי גז בגבעתיים

כמו שנכתב מעלה - מחירי טכנאי גז בגבעתיים יכולים להשתנות בהתאם לשיקול דעתו של הטכנאי בהתחשב בפיתרון שימצא לנכון להציע עבורכם. אך עם זאת, ישנם מספר תקלות נפוצות שנוכל לתמחר עבורכם על פי מחירים שקיבלנו לידינו המוצעים כיום בשוק. הנכם מוזמנים לבדוק על מחירים נוספים של טכנאי גז.

מחירי טכנאי גז בגבעתיים

כמה יעלה תיקון כיריים גז?

המחיר משתנה בהתאם לתקלה.


200 - 500 ש"ח
כמה עולה התקנת נקודת גז חדשה?

מחיר בעבור התקנת נקודת גז חדשה במידה ולא קיימת חציבה של נקודת גז בביתכם


300 - 500 ש"ח.
מחיר ביקור טכנאי גז בגבעתיים

מחיר זה יתקזז מעלות הבעיה שיש לפתור , במידה ואכן יש בעיה.


200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

מה צריך לבדוק לפני שמזמינים טכנאי גז בגבעתיים?

בשביל למצוא טכנאי גז מומלץ בגבעתיים כדאי לבדוק את הדברים הבאים:

  • הסמכה - חשוב לציין כי עבודה עם גז וכל שקשור בגז הוא עניין הכרוך בסיכון חיים לכן יש לבדוק לפי שמו של הטכנאי גז האם יש ברשותו תעודה המאשרת את הסמכתו בתחום טיפול בגז. פורטל אייגז עובדים רק עם טכנאי גז מורשים בגבעתיים.
     
  • מענה על הבעיה - יש לקחת בחשבון שלא לכל טכנאי גז בגבעתיים היכולת לתקן כל בעיה ולבצע כל משימה לכן יש לשוחח עמו מבעוד מועד על התקלה שברצונכם לפתור.
     
  • מחיר - מחיר הינו פקטור משמעותי בטח בתחום בו המחיר עשוי להשתנות עבור טיפול באותן הבעיות ולכן נשמח לספק לכם עד 3 טכנאי גז מומלצים ולאפשר לכם לבצע את הבחירה המושכלת ביותר. 
     
  • ותק - טכנאי גז בעל ותק בגבעתיים עשוי לגבות דמי טיפול גבוהים יותר בהתחשב בותק שצבר. לכן מומלץ לבדוק חוות דעת עליו טרם הזמנתו לטיפול בבעיה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

תקלות גז נפוצות בעיר

לפניכם טבלה של תקלות נפוצות הקשורות בגז ואיך ניתן למנוע אותן:

 

בעיה פיתרון
סתימה בכיריים גז שימוש בחומרי ניקיון מתאימים
מצת כיריים לא עובד דאגו שלא יישפכו נוזלים מהסיר
דליפת גז בדיקת המערכת כל מספר שנים