צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בהרצליה

למקרה שלא ידעתם, לא רק חברות הגז המוכרות יכולות להעניק לכם שירות הקשור למערכת הגז בבית, אלא ניתן גם להזמין טכנאי גז פרטי בהרצליה לצורך תיקון תקלות או ביצוע התקנות. השוו בין טכנאי גז בהרצליה בעזרתנו ותוכלו לחסוך עלויות בצורה משמעותית.

מחיר ביקור של טכנאי גז מוסמך בהרצליה

המחיר הממוצע בעבור ביקור של טכנאי גז מוסמך בהרצליה, עומד על 250 ש"ח. במחיר זו הטכנאי יבצע עבודות פשוטות יחסית כמו החלפת דיזה בכיריים, תיקון דליפת גז, פתיחת סתימת גז בכיריים ועוד. במידה ומחיר התקלה גבוה יותר, כמו למשל כאשר נדרש לבצע החלפת מערכת הצתה שלמה, המחיר של הביקור נכלל בעלות הכוללת ומתקזז בהתאם. לדוגמה, אם המחיר של פעולה מסוימת הוא 500 ש"ח, מחיר זה כולל את עלות הביקור כמובן.

 

מחיר ממוצע לביקור של טכנאי גז בהרצליה

מחיר ממוצע לביקור של טכנאי גז בהרצליה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מתי נזמין טכנאי גז בהרצליה?

להלן מספר דוגמאות למצבים אשר בהם נרצה להזמין טכנאי גז בהרצליה:

  • התקנות של ציוד על גז: החל מחיבור של גריל גז במרפסת, התקנת פטריית חימום בחצר, הוספת קמין גז בסלון הבית ואפילו התקנת מחמם מים על גז.
     
  • תיקון גז מקצועי: הכוונה היא לטיפול מקיף בכל המכשירים הפועלים על טכנולוגיית גז, כמו למשל תיקון צינור גז, תיקון של ברז הגז, טיפול בכיריים שנסתמו ועוד.
     
  • איתור ותיקון דליפות: טיפול ייסודי ומקיף בדליפות גז בבית או בבניין והחלפת רכיבים תקולים. תוכלו לקרוא בהרחבה על איתור דליפת גז.

 

טכנאי גז בהרצליה

יתרונות בהזמנת טכנאי גז פרטי בהרצליה

היתרון המרכזי בהזמנת טכנאי גז פרטי על פני הזמנת השירות מחברות הגז הגדולות הוא שמחיר התיקון יוצא ברוב המקרים זול הרבה יותר.

 

יתרון נוסף הוא הזמינות של טכנאי הגז הפרטיים וכאשר תזמינו אותם, תוכלו לקבוע מועד קרוב יחסית, למשל להזמין את הטכנאי לביקור ממש בעוד יומיים או שלושה ולא לחכות מספר שבועות עד שיהיה נציג פנוי.

 

בנוסף יש רבים אשר טוענים כי השירות של טכנאי גז בפרטי בהרצליה הוא אדיב וסבלני הרבה יותר ויש תחושה שמקבלים יחס אישי שלא תמיד קיים אצל החברות.

טכנאי גז באזור הרצליה במחיר זול

מי מאיתנו לא רוצה לחסוך במחיר העבודה ולאתר מחיר הוגן וזול? כולנו רוצים לעשות זאת ולא יודעים תמיד כיצד אפשר להוזיל את מחיר העבודה. דרך נהדרת לעשות זאת היא באמצעות השוואת מחירים - בודקים כמה הצעות שונות, משווים בין מרכיבי ההצעה ומזמינים את השירות אך ורק מטכנאי גז באזור הרצליה שסיפק הצעה נוחה יחסית. אם תרצו לקבל מידע עם מחירים בתחום, נזמין אתכם להציץ בעמוד המחירון באתר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

שירות מקצועי גם לבתי עסק בעיר

פרט לשירותי התקנה או תיקון גז בבתים פרטיים או דירות בעיר, תוכלו לקבל מענה גם בעבור עבודות המתקיימות בבית העסק שלכם וזה כולל מסעדות ובתי קפה, משרדים, מפעלים וכל מבנה אחר בו קיימות מערכות ומכשירים הפועלים על גז. במקרים אלו נדרש להזמין טכנאי מוסמך בסיווג 2 ולא בסיווג 1.

שאלות על מציאת טכנאי גז בהרצליה והסביבה

האם אתם מספקים שירות גם בהרצליה פיתוח?

ניתן לאתר דרכנו טכנאי גז מומלץ בהרצליה עצמה וגם באזור של הרצליה פיתוח, כולל אזור התעשייה.


האם השוואת המחירים עולה לי כסף?

ממש לא. ניתן לקבל עד שלוש הצעות שונות מבלי לשלם כסף על שירות ההשוואה עצמו.


תוך כמה זמן אקבל את הצעות המחיר?

ברוב המקרים תקבלו הצעות כבר באותו היום, הכל תלוי כמובן בזמינות בעלי המקצוע ובמועד הפנייה שלכם.


איך אדע אם אתם מספקים שירות לסוג הכיריים שברשותי?

כל עוד מדובר בכיריים הפועלים על גז, תוכלו למצוא דרכנו טכנאי כיריים גז בהרצליה וזה כלל לא משנה איזה דגם וסוג של כיריים קיים אצלכם.