צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בחדרה

תקלה במערכת הגז הביתית? זקוקים לסיוע מהיר של טכנאי גז בחדרה? הזמינו עוד היום בעל מקצוע מיומן, מוסמך ובעל ניסיון מקצועי בתיקון תקלות וביצוע התקנות.

טכנאי גז בחדרה לכל מטרה

העיסוק בגז עשוי להיות מורכב ובמקרים רבים מדובר בסכנה של ממש. כל עבודה הקשורה במערכת הגז הביתית, חייבת להתבצע על ידי גורם אשר עבר את כל ההסמכות המקצועיות הנדרשות וכבר ביצע עבודות דומות במסגרת הכשרתו. דרך הפורטל שלנו, תוכלו להזמין טכנאי גז בחדרה ברמה 1 או רמה 2 (אלו רמות מקצועיות בתחום) בהתאם לסוג העבודה הנדרשת לכם ובמקום בו היא מתבצעת.

 

טכנאי גז בחדרה

מחירון לעבודות גז בחדרה והסביבה

מעוניינים להכיר מעט את המחירים בתחום? המשיכו לקרוא על הדוגמאות שריכזנו במחירון הבא:

 

כמה עולה להזמין טכנאי גז מוסמך בחדרה?

עלות לתיקון דליפת גז בבית

התיקון מתבצע על ידי טכנאי גז רמה 1.


200 - 400 ש"ח
כמה עולה התקנת מחמם מים על גז?

ללא עבודות תשתית נלוות.


700 - 900 ש"ח
כמה עולה להזיז נקודת גז קיימת?

הזזה למרחק של 2 מטרים לכל היותר.


350 - 450 ש"ח
עלות לתיקון צ'יפסר גז

מתייחס לתיקון צ'יפסר גז תעשייתי.


200 - 400 ש"ח
התקנת קמין גז בבית

התקנה ע"י טכנאי גז בחדרה, לא כולל עבודות תשתית.


1,200 - 3,800 ש"ח
תיקון גריל גז שאינו נדלק

למידע נוסף בקרו בעמוד של תיקון גריל גז.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון תקלות ע"י טכנאי גז מורשה בחדרה

במכשירים אשר פועלים על טכנולוגיית גז, צצות לא מעט תקלות עם הזמן. ייתכן ומדובר על גריל גז, פטריית חימום, כיריים על גז או כל מכשיר אחר ולמעשה אפשר לומר כי התקלות משתנות ובחלק מהמקרים המכשיר לא פועל כלל, בעוד במצבים אחרים הלהבה חזקה מדי. אם יש לכם תקלה כזו או אחרת, תוכלו להזמין טכנאי גז מורשה בחדרה עד הבית ולהיעזר בו גם ברכישת חלקי חילוף לצורך התיקון.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

טכנאי גז מוסמך בחדרה גם לבתי עסק

חלק גדול מהקריאות שאנו מקבלים הם בעבור תיקונים והתקנות בבתי עסק, החל ממפעלים גדולים ועד למסעדות, בתי קפה ובנייני משרדים בהם יש מערכות ומכשירים אשר פועלים על גז. במצבים אלו, נצטרך להזמין טכנאי גז מוסמך בחדרה, בסיווג 2, אשר מקנה לו את האפשרות להתעסק עם מערכות גדולות כמו שיש בבתי עסק.

איתור ותיקון דליפות ע"י טכנאי גז בחדרה

אם הרחתם ריח חריף של גז מהמטבח או מכל נקודה אחרת בבית, ייתכן שיש לכם דליפת גז בבית. גם חשבון גז מנופח או לחץ גז נמוך עשויים להתריע על בעיה ודליפה במערכת הגז והדרך הנכונה להתמודד עם מצב זה היא להזעיק טכנאי גז בחדרה לצורך ביצוע בדיקות איתור + תיקון של הדליפה. עד שהטכנאי מגיע, תוכלו לאוורר את הבית על ידי פתיחה של דלתות וחלונות וכמובן לסגור את ברז הגז הראשי.