צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בחולון

מחפשים טכנאי גז בחולון? מצאתם! ניתן להזמין שירותי גז שונים דרכנו וזה כולל בין היתר איתור ותיקון דליפות, תיקון מוצרי גז שונים (כיריים, גריל ועוד) וגם התקנה, או הזזה של נקודות גז.

מצאו טכנאי גז מוסמך ומורשה בחולון

ישנם לא מעט טכנאי גז בחולון מצוינים אשר מספקים עבודה ברחבי העיר חולון. אנו מרכזים במקום אחד את כל בעלי המקצוע המומלצים ועוזרים לכם לאתר טכנאי גז מורשה ומוסמך בחולון לביצוע מגוון רחב של עבודות. כיצד עובד התהליך? אתם יוצרים איתנו קשר טלפוני או משאירים פנייה כאן באתר ואנו חוזרים אליכם ודואגים לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור העבודה הנדרשת לכם. השירות אינו כרוך בעלויות ואינו מחייב המשך עבודה עם הטכנאים שאיתם תדברו.

 

טכנאי גז בחולון

כמה יעלה להזמין טכנאי גז פרטי בחולון?

השאלה היא לא כמה יעלה להזמין את טכנאי הגז בחולון אלא, מה סוג העבודה הנדרשת. מאחר ולכל תקלה יש תמחור שונה בשל השוני במורכבותה, כדאי לבחון באופן מדויק יותר את העבודות השונות במחירון המוצג לכם כאן למטה. המחירים המופיעים נלקחו מהצעות אמיתיות של טכנאי גז פרטיים בחולון והורכבו לכדי טווח מחירים. נדגיש כי ייתכנו שינויים קלים בעלויות בהתאם למורכבות העבודה.

מחירון עבודות גז בחולון והסביבה

עלות החלפת ברז גז

בעבור ברז גז עם שסתום אל חזור.


200 - 400 ש"ח
מה המחיר להחלפת דיזה בכיריים גז?

החלפת גיזה מתבצעת במצבים בהם יש סתימה בכיריים.


200 - 400 ש"ח
מחיר התקנת נקודת גז חדשה

מחיר התקנת נקודת גז עד 2 מטר.


300 - 500 ש"ח
כמה עולה לתקן גריל גז?

מתייחס לבעיה בווסת או במבערי הגז.


200 - 400 ש"ח
התקנה של כיריים גז במטבח

התקנת כיריים על גז - חיבור בלבד, לא כולל את עלות הכיריים.


200 - 400 ש"ח
כמה יעלה להזיז נקודת גז למקום אחר?

קראו בהרחבה על שינוי נקודת גז.


350 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

מה בודקים לפני שמזמינים טכנאי גז בחולון?

זקוקים לטכנאי גז? הנה מספר דברים שכדאי לבדוק לפני שמזמינים את השירות:

 • מחירים נוחים והוגנים: אין ספק שמדובר באחד המדדים החשובים ביותר לבחירת בעל מקצוע בכל תחום שהוא וגם כמובן לאיתור טכנאי גז בחולון. בשביל לקבל מושג על המחירים, ראו מחירון עבודות גז מלא באתר שלנו.
   
 • זמינות גבוהה: לעיתים, כאשר יש תקלה בכיריים או דליפה של גז - נדרש להזמין טכנאי גז כמה שיותר מהר גם בשל העובדה שקיים סיכון בעקבות התקלה אך גם מכיוון שלא ניתן להמשיך לבשל על הכיריים. לכן, וודאו מתי הטכנאי יכול להגיע אליכם והעדיפו טכנאי שפנוי באופן מהיר.
   
 • המלצות מלקוחות: חפשו את שמו של הטכנאי ברחבי הרשת, נסו לאתר עליו המלצות של לקוחות קודמים שהזמינו את שירותיו. זו למעשה אינדיקציה מעולה לכך שהאדם אמין, ישר ומקצועי.
   
 • העדיפו טכנאי מקומי: ברוב הגדול של המקרים, טכנאי גז אשר מתגורר או מספר שירות בחולון, יבקש מחיר זול יותר מאשר טכנאי אשר מגיע מעיר אחרת וזאת בשל מחיר הנסיעה שמצטרף גם הוא לחישוב. יחד עם זאת, ייתכנו מחירים דומים במקרים בהם מזמינים טכנאי גז מתל אביב, ראשון לציון או אזורים סמוכים לעיר חולון.
   
 • ניסיון מקצועי: כמה זמן נמצא הטכנאי בתחום? האם יש לו ניסיון בתיקון התקלה שאתם חווים כעת? טכנאי גז בחולון וותיק ידע לאתר את התקלה בצורה מהירה יותר וכמובן שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר בשל ניסיונו הרב.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

כיצד ניתן להוזיל את עלות העבודה?

דרך ראשונה להוזלת עבודת גז היא השוואת מחירים בין מספר טכנאי גז בחולון ובסביבתה. כאשר אתם מקבלים כמה הצעות שונות, קל יותר להבין האם המחיר שהתקבל הוא הגיוני בהשוואה לשאר הצעות המחיר או שמא מדובר במחיר גבוה מדי.

 

דרך נוספת להוזלת העלות היא הזמנת הטכנאי בשעות העבודה המקובלות, כלומר בין השעות 8:00 עד 20:00 בערב. בשעות אלה המחירים מתומחרים בצורה רגילה ולא תצטרכו לשלם תוספת מחיר על הגעה בשעות הערב המאוחרות או לשלם תעריף גבוה יותר בערבי חג או סופי שבוע.

 

כמו כן, תוכלו להוזיל עלויות גם על ידי רכישת חלק מהרכיבים בעצמכם במידה ונדרש להחליפם. נדגיש כי זה לא תמיד מומלץ מאחר ורובנו לא באמת יודעים לבחור חלקי חילוף איכותיים ולכן כדאי לשקול לבקש מטכנאי הגז לבצע את הרכישה עבורנו ולגלם זאת במחיר הסופי.