צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז ביהוד

בעיה במערכת הגז? תקלה בכיריים? הזמינו עוד היום טכנאי גז ביהוד שיגיע עד אליכם, יאתר את התקלה ויספק לכם פתרון מהיר ומקצועי.

טכנאי גז ביהוד במחירים זולים

מחפשים טכנאי גז מוסמך אשר מתמחה בכל העבודות בתחום? דרכנו תמצאו גורם מיומן ומקצועי אשר מספק פתרונות שונים כמו תיקון כיריים, התקנת מחממי מים על גז, התקנת צנרת וברזי גז וגם התקנת נקודות גז במקומות שונים בבית בהתאם לדרישה והצורך שלכם.

 

ומה באשר למחיר? כל טכנאי גז ביהוד רשאי לתמחר את עבודותו כפי שהוא מוצא לנכון ולכן קיימים פערי מחירים בשוק, בעבור אותה העבודה. על כן אנו מציעים לבדוק היטב את המחיר ולקבל כמה הצעות שונות לפני ההחלטה הסופית. נזכיר כי תוכלו לקבל עד שלוש הצעות שונות דרך פורטל אייגז, בעבור כל עבודה ועבודה.

 

טכנאי גז ביהוד

מחירון עבודות גז ביהוד והסביבה

חפשו את העבודה הנדרשת לכם במחירון הבא ובמידה ולא מצאתם אותה, תוכלו להיעזר גם במחירון הגז הכללי שהכנו בעבורכם. נזכיר - המחירים מושפעים משיקולים מקצועיים כאלה ואחרים כמו סוג המוצר שמתקינים, התשתית הקיימת בבית ומורכבות ההתקנה ולכן יתכנו שינויים בעלויות. זאת גם הסיבה שבחרנו להציג את העלויות כטווח ולא כמחיר בודד.

מחירון עבודות גז ביהוד והאזור

הזמנת טכנאי לצורך איתור דליפת גז

מחיר זה הוא בעבור פעולת האיתור בלבד, ללא תיקון.


200 - 350 ש"ח
התקנת ברז גז במטבח

תלוי בסוג הברז. קראו עוד על התקנת ברזי גז.


200 - 400 ש"ח
פיצול של נקודת גז בבית

פיצול נקודת גז קיימת, ללא רכישה של צינור הגז.


400 - 500 ש"ח
התקנת נקודת גז לגריל

עשוי להשתנות בשל המרחק בין הנקודה הקיימת לנקודה החדשה.


400 - 800 ש"ח
תיקון פטריית חימום על גז

חיבור מגעים רופפים או טיפול בשסתום.


250 - 450 ש"ח
תיקון כיריים על גז ביהוד

למשל: תיקון מצת בכיריים או החלפת טרמוקפל.


200 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

איך בוחרים טכנאי גז ביהוד?

  • חשוב לאתר טכנאי אשר מקפיד לעבוד על פי התקן הישראלי 158, מאחר והעיסוק בגז עשוי להיות מסוכן למדי כאשר לא עובדים לפי הכללים ובהתאם לנהלים מוגדרים.
     
  • טכנאי גז ביהוד צריך לבצע אצלכם עבודה נקייה, אסתטית ומקצועית, במיוחד אם בוצעה עבודה של הקמת תשתית גז, עבודות אשר עשויות לגרום ללכלוך ברחבי הבית.
     
  • כדאי לבדוק מה הסיווג של הטכנאי מאחר וטכנאי מוסמך בסיווג 1 רשאי לערוך בבתים ודירות, בעוד טכנאי בסיווג 2, יכול לטפל גם במערכות גז גדולות יותר, כאלו שמותקנות במסעדות ובתי עסק ובבניינים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

כיצד פועלת השיטה שלנו?

בשלב הראשון, תצטרכו להשאיר פרטים באחד מהטפסים המופיעים כאן באתר או לחילופין לחייג אל המוקד שלנו. בשלב השני, נדרש להשלים את הפרטים ולפרט על השירות הנדרש לכם אל מול נציג מהמוקד וזאת על מנת שנאתר לכם טכנאי גז ביהוד שאכן מבצע את השירות הספציפי הדרוש לכם. לאחר מכן, נעביר את הפנייה לעד 3 טכנאי גז מהאזור ואתם תקבלו הצעות מחיר. כעת כל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחון את ההצעות ולהחליט עם איזה טכנאי להתקדם.