צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בראש העין

נמאס לכם לחכות עד לקבלת שירות מאחת מחברות הגז הגדולות? מעוניינים לקבל שירות מהיר? תוכלו לפנות אל טכנאי גז פרטי בראש העין ולקבל ממנו הצעת מחיר משתלמת.

משווים בין טכנאי גז בראש העין

כאשר ישנה תקלה במערכת הגז בבית, אנו נצטרך להיעזר בגורם מקצועי ומיומן על מנת לאתר אותה וכמובן לטפל בה באופן מהיר. בנוסף, אפשר להיעזר בטכנאי גז בשביל לבצע התקנות של מכשירים המופעלים על גז כגון גריל גז, טאבון גז וגם כמובן מחמם מים על גז או פטריית חימום. זקוקים לטכנאי גז בראש העין? פנו אלינו כעת ונסייע.

 

טכנאי גז בראש העין

מחיר ביקור של טכנאי גז בראש העין

המחיר הממוצע לביקור של טכנאי גז בראש העין עומד על 250 ש"ח. ייתכנו מצבים בהם העלות תהיה גבוהה יותר, כמו ביקורים בסוף השבוע, שעות הערב המאוחרות או מועדי חג. בנוסף, המחיר הסופי נקבע גם לפי סוג העבודה ולכן נדרש לקבל הצעת מחיר מסודרת בהתאם לשירות שאתם מחפשים.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי גז בראש העין

מחיר ממוצע לביקור טכנאי גז בראש העין: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מה הם שירותי הגז המבוקשים ביותר בעיר?

להלן רשימה של השירותים הנפוצים ביותר בראש העין:

  • התקנת נקודות גז: אם רכשתם לאחרונה מכשיר הפועל על גז ואתם זקוקים להתקנת נקודת גז חדשה במרפסת, במטבח או בכל אזור אחר בבית, תוכלו להזמין שירות שכזה דרכנו.
     
  • איתור ותיקון דליפות גז: במקרים רבים אנו מריחים ריח של גז אך לא יודעים לזהות מהיכן בדיוק הוא מגיע או לחילופין מה הסיבה לכך. גם אם אתם יודעים בדיוק מהיכן נובעת הבעיה ומזהים צינור שיצא מהמקום או ברז גז פגום, נדרש לפנות אל טכנאי מקצועי ולא לבצע ניסיונות תיקון עצמאיים.
     
  • התקנת מוצרים הפועלים על גז: חיבור כיריים חדשות, התקנה של גריל גז חדש במרפסת, התקנת מחמם מים על גז ואפילו קמין גז.
     
  • תיקון תשתית גז: החלפה או תיקון של צינור גז פגום, קרוע וישן, טיפול בברז גז שלא נפתח ונסגר כמו שצריך ועוד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

איך לאתר טכנאי גז מוסמך בראש העין?

תחום הגז נמצא בפיקוח של משרד האנרגיה ולכן כל טכנאי גז בראש העין ובכלל חייב לעבור מספר הכשרות והסמכות מקצועיות על מנת להתעסק בתחום ולבצע את העבודות השונות. לאחר שהוא עובר את כל המבחנים וההסמכות, הוא למעשה מקבל רישיון אך חשוב לדעת כי ישנן רמות שונות של רישיונות ולכן בעת הזמנת טכנאי גז מוסמך בראש העין, שווה לבדוק איזה סיווג יש לו.