צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בשומרון

מתגוררים באזור השומרון? מחפשים טכנאי גז מקצועי? השוו מחירים בין טכנאי גז מומלצים בשומרון ותוכלו לחסוך במחיר השירות.

עלות ביקור של טכנאי גז בשומרון

המחיר של שירותי גז, נקבע לפי סוג השירות הספציפי הנדרש לכם ועל כן הוא משתנה. יחד עם זאת, ניתן להעריך את המחיר לביקור של טכנאי גז בשומרון ובדרך כלל יהיה מדובר על בין 200 ל-300 ש"ח לביקור. אם במהלך הביקור יהיה על הטכנאי לבצע פעולות כמו החלפה או תיקון, העלות עשויה להיות גבוהה יותר ומחיר הביקור מגולם כחלק מהמחיר הכללי. 

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי גז בשומרון

מחיר ממוצע לביקור טכנאי גז בשומרון: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

התקנת נקודת גז בשומרון במחיר זול

מעוניינים להתקין נקודת גז חדשה בבית? או מתחשק לכם להתקין נקודה חדשה במרפסת או בחצר? מהיום תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות לעבודה שכזו דרך האתר שלנו. עלות התקנת נקודת גז עומדת על 400 ש"ח בממוצע, בעוד המחיר של התקנת נקודת גז במרפסת, גבוה יותר ועשוי להגיע גם ל-600 ש"ח ואף 800 ש"ח במקרים בהם קיים מרחק רב בין נקודת הגז הקרובה ביותר בתוך הבית לאזור ההתקנה במרפסת.

 

טכנאי גז בשומרון

תיקון כיריים בשומרון - תקלות נפוצות:

אלו הן התקלות הנפוצות בכיריים גז:

  • פתיחת כיריים שנסתמו: אם השתמשתם בחומר ניקוי שאינו מתאים או לחילופין אם הצטבר לכלוך רב באזור הכיריים, ייתכן והכיריים שלכם נסתמו ויש להזמין טכנאי גז באזור השומרון על מנת שיפתח את הדיזות או יחליף אותם לגמרי.
     
  • בעיה במנגנון ההצתה: מנסים להדליק את הכיריים אבל שם דבר לא קורה? ייתכן ויש בעיה במערכת ההצתה ולמעשה לא נוצר ניצוץ שמצית את הגז ומדליק אותן. ניתן להזמין תיקון של מערכת ההצתה אך במקרים רבים יהיה עליכם להחליפה לגמרי.
     
  • להבת כיריים חלשה מאוד: קשה לדעת מה הגורם לבעיה זו מאחר והיא עשויה להיווצר בעקבות כיריים שנסתמו אך גם מלחץ גז שאינו תקין.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

כיצד קובעים את מחיר העבודה?

מחיר השירות, הוא פועל יוצא של מורכבות העבודה, המיקום בו מתקינים את המוצר (בתוך הבית? במרפסת? וכו') וגם של הסוג והדגם הספציפי של המוצר. אם תזדקקו להחלפה של חלקים, יחשב טכנאי הגז את העלות של חלקי החילוף ויציע לכם לרוב מספר אופציות כמו חלק מקורי וגם חלק חלופי שאינו של היצרן הרשמי.