צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בחיפה

העיסוק בגז חייב להתבצע על ידי גורם מוסמך ומקצועי שמכיר את הנהלים ושומר על הבטיחות של דיירי הבית. דרכנו ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מטכנאי גז בחיפה והאזור בעבור מגוון עבודות.

מצאו טכנאי גז בחיפה לכל עבודה נדרשת

פורטל 'אייגז' מסייע לתושבי העיר חיפה במציאת טכנאי גז מקצועי לכל עבודה נדרשת בתחום. תוכלו לקבל מענה באתר בעבור התקנה של נקודת גז חדשה, הזזת נקודת גז או פיצול של נקודה קיימת אך גם בעבור עבודה של התקנת כיריים, גריל גז או קמין. בנוסף, אם אתם סבורים שקיימת דליפת גז בעקבות ריח חריף של גז בבית - תוכלו להזמין טכנאי גז בחיפה לביצוע בדיקה וחיפוש אחר מקור הדליפה.

 

טכנאי גז בחיפה

מהו מחיר ביקור טכנאי גז בחיפה?

מבדיקות שערכנו, עולה כי המחיר הממוצע בעבור ביקור טכנאי גז בחיפה במסגרת שעות הביקור המקובלות (8:00 עד 18:00) הוא 250 ש"ח. המחיר כמובן עשוי להיות גבוה יותר במידה ונדרש לבצע עבודה מורכבת יותר או להוסיף עלויות בשל החלפת רכיבים תקולים ולכן וודאו את המחיר המדויק לפני הזמנת הטכנאי.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי גז בחיפה

מחיר ממוצע לביקור טכנאי גז בחיפה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

האם יש בישראל פיקוח על טכנאי גז?

על מנת לשמור על עבודה מסודרת ובמטרה ליצור סדר בענף הגז, ישנו פיקו מטעם משרד האנרגיה (מנהל הגז והדלק) ולמעשה כל טכנאי גז מחויב לבצע קורס פעם בכמה שנים על מנת לרענן את המידע שלמד בקורס ההכשרה בעבר. חשוב להבין שלא כל אחד יכול לטפל במערכות גז ולכן כאשר מזמינים טכנאי גז מומלץ בצפון, כדאי לבקש לראות את תעודת הרישיון שלוי לפני שהוא מעניק לנו שירות וזאת על מנת לוודא שהוא אכן מורשה ומוסמך.

תקלה בחיבור הצנרת? הזמינו טכנאי גז מוסמך בחיפה

על אף שקיימת האפשרות לפנות אל חברות הגז, ההמלצה שלנו היא להזמין שירות של טכנאי גז מוסמך בחיפה אשר פועל באופן פרטי מהסיבה הפשוטה: כאשר תזמינו שירות מחברת הגז, תאלצו לחכות זמן רב והמחיר יהיה גבוהה הרבה יותר ברוב המקרים. בנוסף זה הזמן להזכיר שגם עבור עבודה של תיקון צינור גז, אנו מאפשרים לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

שאלות נפוצות על טכנאי גז באזור חיפה

להלן מספר שאלות של גולשים באשר להזמנת טכנאי גז באזור חיפה. רגע לפני הזמנת השירות, כדאי לקרוא את השאלות ולקבל מידע שימושי.

איך מאתרים טכנאי גז מומלץ בחיפה?

לאחר שתקבלו את שמו של הטכנאי, תוכלו לחפש אותו ברחבי הרשת ולקרוא עליו המלצות של לקוחות קודמים. נדגיש כי כל הטכנאים שעובדים איתנו עברו בדיקות ונמצאו בעלי חוות דעת מצוינות


כמה זמן לוקח להתקין נקודת גז חדשה?

ברוב המקרים, לוקח לטכנאי גז מוסמך בחיפה בעל ניסיון בביצוע עבודה זו, כמה שעות בודדות (3-2) אך ישנם מצבים בהם נדרש לבצע חציבה בקירות והתהליך עשוי לקחת גם 4 שעות ואף יותר.


מה משפיע על המחיר שנקבל מטכנאי הגז?

סוג העבודה ומורכבותה, שעות הגעת הטכנאי, עלות הרכיבים אשר נדרש להחליף במקרה של תקלה ועוד.