צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בנהריה

זקוקים לטכנאי גז בדחיפות? דרך פורטל 'אייגז' תוכלו לקבל הצעות מחיר מעולות מטכנאי גז בנהריה בעבור כל העבודות הנפוצות בתחום, כולל תיקונים והתקנות של מכשירי גז שונים.

השוואת מחירים בין טכנאי גז בנהריה

אם נחשוב על זה, בבית או בחצר של רבים מאיתנו יש מגוון מכשירים הפועלים על טכנולוגיית גז. פרט לכיריים גז, יש כיום בבתים רבים גם גריל גז, טאבון, פטריית חימום, קמין ועוד מגוון רחב של מוצרים הפועלים באמצעות גז.

 

כאשר מכשיר כלשהו מתקלקל, נדרש להזמין טכנאי גז מקצועי על מנת לבדוק את החיבור אל מערכת הגז ואיתור התקלה. דרכנו תוכלו להשוות מחירים בין מספר טכנאי גז בנהריה ולגלות את המחיר של כל עבודה ועבודה בקלות ובמהירות. אנו מזמינים אתכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר, להשוות ביניהן ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר. זה קל, זה פשוט וזה בחינם.

 

טכנאי גז בנהריה

מחירון שירותי גז בעיר נהריה

אם גם אתם מעוניינים לקבל מידע אודות עלויות ומחירים של שירותי גז שונים, המחירון הבא הוא בשבילכם. חשוב לציין - המחיר עשוי להשתנות בהתאם למיקום ההתקנה, סוג הדגם הספציפי של המוצר (גריל/כיריים/פטריית חימום ועוד) וכמובן בהתאם לשעות בהן הוזמן התיקון.

מחירון עבודות ושירותי גז בנהריה

כמה עולה להתקין כיריים גז?

 ללא עלות הכיריים עצמן אלא רק ההתקנה.


200 - 400 ש"ח
מה המחיר של הזזת נקודת גז?

המחיר הוא להזזה למרחק של עד 2 מטרים.


350 - 450 ש"ח
עלות התקנת גריל גז

מתייחס להתקנת נקודת גז בתוך הבית.


300 - 500 ש"ח
מחיר החלפת חיישן בטיחות בכיריים

החלפת טרמוקפל - כולל רכישת החיישן והתקנתו.


כמה תעלה התקנה של קמין חדש?

תלוי במיקום המדויק ובסוג הקמין הנבחר.


1200 - 3800 ש"ח
תיקון פטריית חימום על גז

מתייחס לתיקון דליפה בצינור או תיקון חיבורים רופפים.


250 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

מתקינים מכשירי גז מכל סוג ודגם

רכשתם לאחרונה גריל גז חדש? ממש לא כדאי לנסות ולהתקין אותו בכוחות עצמכם. החיבור של גריל גז מתבצע או אל נקודת גז במרפסת או לחילופין אל בלון גז. חיבור לקוי של הגריל, עשוי לגרום לדליפת גז שיכולה להסתיים באסון. גם התקנה של כיריים צריכה להתבצע על ידי גורם מיומן שעבר את ההכשרות המתאימות וזה כלל לא משנה מה גודל הכיריים או מי היצרן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

מדוע נוצרות תקלות במערכת הגז?

הסיבות לתקלות במכשירי הגז השונים הן מגוונות למדי. בחלק מהמקרים מדובר על תקלה בעקבות בלאי של רכיב כזה או אחר ובמקרים אחרים מדובר על תקלה בשל פעולות שגרמו לנזקים כלשהם כמו ניקוי של הכיריים בעזרת חומרי ניקוי שאינם מתאימים. בנוסף ישנן סיבות נוספות שעשויות לגרום לתקלה כמו למשל היעדר תחזוקה או התקנה לקויה.

טכנאי גז מוסמך ומומלץ בנהריה

על אף שסוגיית המחיר היא משמעותית למדי בעבור רבים מאיתנו, כדאי לזכור כי חשוב לאתר טכנאי גז מוסמך בנהריה, כזה בעל המלצות טובות וביקורות חיוביות על השירות. טכנאי שאינו מיומן עשוי לגרום לתקלות ואף לסכן את חייכם. אנו בפורטל מבצעים בדיקות במטרה לאתר טכנאים מומלצים ומוסמכים וזאת על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר.