צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בנשר

תקלה בכיריים? מריחים ריח של גז בבית? זה הזמן לפנות אל טכנאי גז מקצועי שיגיע ויבדוק את מערכת הגז הביתית שלכם. הזמינו כעת טכנאי גז בנשר דרך פורטל 'אייגז' ותחסכו בעלויות.

כמה עולה ביקור של טכנאי גז בנשר?

ביקור של טכנאי גז מוסמך שעבר הכשרה מתאימה, יעלה לכם בממוצע 250 ש"ח. לעיתים המחיר יהיה גבוה יותר ובמקרים מסוימים הוא גם יכול להיות נמוך (למשל 200 ש"ח בלבד) אך הכל שאלה של העבודה הספציפית הנדרשת אצלכם.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי גז בנשר

מחיר ממוצע לביקור טכנאי גז בנשר: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מה הסיבות שבגללן יש תקלות במערכת הגז?

יש לא מעט סיבות לתקלות בגז, חלקן נובעות מטעויות שאנו עושים, כמו למשל ניקוי של הכיריים עם חומרי ניקיון שאינם מתאימים, מה שעשוי לגרום לסתימה בכיריים או מקרים בהם יש בלאי של המוצר, מה שקורה לא פעם עם ברז הגז או צינורות הגז באזורים מסוימים. לעיתים התקלות נובעות מחוסר מקצועיות של טכנאי הגז אשר ביצע את החיבורים וההתקנות.

 

טכנאי גז בנשר

רשימת העבודות הנפוצות ביותר באזור

מבדיקות שערכנו בקרב טכנאי גז בנשר, עולה כי העבודות הנפוצות ביותר בנשר בפרט ובאזור הצפון כולו הן:

  • הזמנת טכנאי גז לצורך התקנת נקודת גז חדשה במרפסת או בחצר.
  • תיקון של הכיריים, אשר כולל החלפת חיישן בטיחות, תיקון של המצת ועוד.
  • החלפת צנרת גז, כולל התקנה של ברז גז חדש במידת הצורך.
  • חיבור מכשירים הפועלים על גז: פטריות חימום, גריל גז חדש, קמין על גז וגם מחמם מים.

מדוע חשוב להזמין טכנאי גז מוסמך בנשר?

להזמנת טכנאי גז מוסמך יש חשיבות רבה, למעשה טכנאי גז מקצועי חייב לעבור הכשרות מסוימות וללמוד על אופן תיקון תקלות או ביצוע התקנות של מערכות גז וזאת תוך שמירה על הבטיחות. גז עשוי להיות מסוכן ולעיתים ישנן דליפות גז בבית בשל התקנה לקויה של גורמים שאינם מקצועיים ואינם עברו את ההסמכות הנדרשות. על כן אל תהססו לבדוק שלטכנאי הגז שאתם מזמינים יש רישיון בתוקף.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

מה היתרון בהזמנת שירות דרך 'אייגז'?

היתרון המרכזי בהזמנת השירות דרך האתר שלנו הוא שאנו עובדים עם טכנאי גז מקצועיים ומובילים, בעלי המלצות מעולות ולכן תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות וזה כלל לא משנה מה העבודה הנדרשת לכם. יתרון נוסף הוא שניתן לקבל דרך האתר שלנו עד שלוש הצעות מחיר שונות, ללא כל עלות או התחייבות כלפי הטכנאים.