צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בעכו

טכנאי גז בעכו יכול לעזור לכם לטפל בכל סוגי התקלות במערכת הגז הביתית: פתיחת סתימות בכיריים, תיקון גריל גז או פטריית חימום והחלפת ברז או צינור גז שנהרס. קבלו מספר הצעות מחיר שונות מטכנאים הגז המובילים באזור.

טכנאי גז בעכו לתיקונים והתקנות

מאחר והעיסוק בגז מצריך ידע, ניסיון וגם הכשרה, אנו נדרשים להזמין טכנאי גז בעכו בכל מצב בו ישנה תקלה במערכת הגז הביתית או באחד מהמוצרים אשר פועלים על גז בבית, כמו קמין גז, גריל וכמובן הכיריים במטבח. גם במצבים בהם נרצה להתקין מוצר חדש כמו פטריית חימום בחצר או מחמם מים על גז, נזדקק לשירותיו של טכנאי הגז. 

 

פורטל אייגז הוא המקום שבו ניתן לערוך השוואת מחירים זריזה בין מספר מתקינים וטכנאים מהעיר עכו ומבסביבתה הקרובה, כאשר השוואת המחירים בין טכנאי גז בצפון אינה כרוכה בעלויות ואינה מחייבת אתכם לעבודה עם בעל מקצוע כזה או אחר. רוצים לנסות גם? חייגו אלינו או השאירו פנייה באחד מהטפסים המופיעים כאן בעמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם עם מידע.

 

טכנאי גז בעכו

איתור דליפות גז בעכו - בבית או בבניין

אם הרחתם ריח של גז בדירה שלכם, זו חייבת להיות נורת אזהרה אשר מעידה לרוב על דליפת גז. במצב זה יש לפתוח חלונות ודלתות בשביל לאפשר לחלל להתאוורר. במקביל, מומלץ לאתר את ברז הגז בדירה ופשוט לסגור אותו עד שיגיע טכנאי גז מוסמך ויטפל בדליפה. תוכלו להזמין דרכנו שירות של איתור דליפות גז בבניין מגורים משותף וגם בבתים פרטיים.

מחירון שירותי גז בעכו והאזור

ברוב המקרים, הזמנת טכנאי גז בעכו תעלה כמה מאות שקלים. הנה מחירון אשר מציג פירוט מדויק יותר באשר לעלויות של שירותי גז בעכו והאזור:

שירותי גז באזור עכו - דוגמאות למחירים

פיצול נקודת גז קיימת

מחיר מדויק יקבע לפי המרחק.


400 - 500 ש"ח
עלות התקנת נקודת גז במרפסת

כולל רכישה של הצנרת.


400 - 800 ש"ח
מחיר לאיתור דליפה בבית

הזמנת טכנאי גז בעכו לאיתור בלבד, ללא תיקון.


200 - 400 ש"ח
כמה יעלה להתקין קמין על גז?

ללא רכישת הקמין או מילוי גז.


1200 - 3800 ש"ח
מחיר להתקנת כיריים על גז

הרחיבו עוד על התקנת כיריים גז.


200 - 400 ש"ח
עלות לתיקון פטריית חימום

חיבור מגעים רופפים.


250 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

טכנאי גז פרטי בעכו או חברת גז?

מה עדיף? האם כדאי להזמין טכנאי גז בעכו שעובד בצורה פרטית או שאולי עדיף לנו להזמין טכנאי מטעם חברת הגז? הנה טבלה שתסביר מה עדיף ולמה:

 

פרמטר טכנאי גז פרטי טכנאי גז של חברת גז

זמינות

גבוהה נמוכה

מחיר

זול יקר

שירותים מוצעים

מגוונים מספק שירותים ספציפיים

מתן שירות

עובד עם מערכות גז של כל החברות עובד רק עם מערכות גז של חברה מסוימת