צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בפרדס חנה

בין אם אתם צריכים טכנאי גז בפרדס חנה מסיבה זו או האחרת, החוק מחייב אתכם להסתייע באנשי מקצוע מורשים בלבד. ורגע לפני שתזמינו שירותי גז בפרדס חנה, ריכזנו עבורכם מידע מועיל בנושא.

דבר ראשון, בודקים רישיון טכנאי מורשה

טכנאי גז בפרדס חנה הם המומחים בכל הנוגע לתחזוקה, תיקון והתקנת ציוד המופעל בגז, כמו גם בכל מה שקשור להתקנת תשתיות גז למטרות שונות. אז, מה בעצם עושה טכנאי גז וכיצד ניתן למצוא את הטכנאי הנכון לסוג העבודה? ובכן, בתור התחלה, חשוב תמיד לבקש להתרשם מתעודת הרישיון של הטכנאי.

 

אם הוא טכנאי גז מורשה, לא אמורה להיות לו בעיה להציג לכם את רישיון העבודה שלו. לאחר שבודקים רישיון טכנאי מורשה, אפשר להמשיך הלאה לתיאור הבעיה שיש לכם. אם אין ביכולתכם לתאר אותה, אפשר לנסות לשלוח תמונת וואטסאפ לטכנאי (כמו תמונת צינור גז קרוע, תשתיות גז שניזוקו וכולי).

 

טכנאי גז בפרדס חנה

על מה אחראי טכנאי גז מורשה פרדס חנה?

באופן כללי, טכנאי גז בפרדס חנה אחראיים על קווי הגז, כשם שהם הוכשרו גם להתקין ולטפל בכל סוגי ציוד הגז, כולל תנורים, התקנת מחממי מים, מערכות חימום בתים בגז ועוד.

 

בפועל, זה אומר שאתם יכולים לסמוך על טכנאי גז כדי להתקין מכשירים חדשים או לתקן את הקיימים, תלוי בסוג הבעיה.

 

כמו כן, רבים מהטכנאים מספקים גם שירות של ביקורת גז תקופתית (החוק בישראל מחייב בדיקת גז מסוג זה). בסופו של דבר, העבודה של טכנאים אלו כרוכה בתיקונים והתקנות של אמצעי גז, תוך כדי מניעת סכנות בטיחותיות אפשריות.

כמה עולים שירותי גז בפרדס חנה?

כאשר רוצים לברר לגבי מחיר טכנאי גז בפרדס חנה, יש לקחת בחשבון כי מחירי טכנאי גז נקבעים לפי סוג הבעיה, בדומה לתיקונים בתשתיות אחרות כמו חשמל וצנרת.

הנה כמה מעבודות הגז הנפוצות ומחיריהן ע"פ מחירון אייגז:

  • חיבור כיריים גז והתקנתם: כ-200 – 400 ₪ כולל בדיקת תקינות וכן בדיקות לחץ גז.
  • החלפת טרמוקפל: כ-300 – 500 ₪ כולל התקנת חיישן בטיחות טרמוקפל.
  • תיקון דליפת גז: כ-200 – 400 ₪ כולל בדיקת תקינות כיריים בסוף העבודה.
  • התקנת נקודת גז: כ-300 – 500 ₪ עד 2 מטרים.
  • החלפת צינור גז: כ-35 – 65 ₪ למ"ר בגין החלפת צינורות נחושת.
     

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

לסיכום, איך למצוא טכנאי גז בזול בפרדס חנה?

בסופו של דבר, טכנאי גז בפרדס חנה עובדים לפי מחירון מקובל בענף. לכן, הצעד הראשון הוא בדיקת מחירון עבודות גז בפרדס חנה, מה שתוכלו למצוא באתר אייגז. עם מחקר שוק שלא אמור לקחת לכם יותר מדקות בודדות, תוכלו לחסוך עשרות שקלים על ביקור טכנאי הגז שלכם. כמו כן, באתר אייגז תוכלו למצוא גם ביקורות והמלצות על טכנאי גז מומלצים בפרדס חנה.