צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

התקנת כיריים

כל מה שחשוב לדעת על התקנת כיריים גז במטבח, כולל מחירים, אופן החיבור ועוד. בנוסף ניתן להזמין טכנאי גז לצורך ביצוע ההתקנה במחירים משתלמים.

התקנת כיריים גז - משווים מחירים וחוסכים

אם זה עתה רכשתם כיריים חדשות וברצונכם לחבר אותן אל מערכת הגז, כדאי שתיעזרו בגורם מקצועי אשר עבר את ההכשרות הנדרשות ויודע לבצע את החיבור בצורה בטוחה שלא תסכן את דיירי הבית בעת ההדלקה ופעולת הבישול. אנו מאפשרים לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור התקנת כיריים גז של החברות השונות, כך תוכלו להשוות מחירים בקלות ולמצוא טכנאי גז פרטי במחיר זול ומשתלם.

 

התקנת כיריים גז

מחיר התקנת כיריים גז

כמה תעלה עבודה של התקנת כיריים גז? ומה בדיוק היא כוללת? אז למקרה שהיה ספק, ההתקנה אינה כוללת את המכשיר עצמו וגם לא עבודות הקשורות להקמת התשתית כמו התקנת נקודת גז חדשה במטבח. לעומת זאת היא כן כוללת את צינור הגז שנדרש על מנת לחבר את הכיריים אל הנקודה ואת בדיקת הלחצים בסיום החיבור.

 

מחיר התקנת כיריים גז בממוצע

מחיר התקנת כיריים גז בממוצע: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

​חיבור כיריים לגז - כך זה עובד:

ראשית, על מנת לעשות חיבור כיריים לגז באופן תקין יש לחבר את צינור הגז אל ברז הגז בצורה נכונה ולוודא שהחיבור מוחזק כמו שצריך באמצעות בנד. לאחר מכן, נדרש להניח את מכשיר הכיריים במקום הרצוי (לרוב על גבי השיש) ורק אז לבצע חיבור של הצינור אל הכיריים. בסיום חשוב לוודא שהברז אכן פתוח וכמובן לבצע בדיקה שהכיריים עובדות כמו שצריך. על אף העובדה שמדובר בפעולות פשוטות יחסית, חיבור כיריים גז בצורה לקויה הוא סכנה של ממש ולכן ניעזר בטכנאי.

 

חיבור כיריים גז

התקנת כיריים גז על שיש במחיר מצוין

ברוב הבתים בישראל, ממקמים את הכיריים על גבי השיש. למעשה התקנת כיריים גז על שיש זו האופציה הנוחה ביותר ואפשר לבחור האם לבצע התקנה רגילה או התקנה שטוחה (עליה נסביר בהמשך). צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נדאג לאתר בעבורכם את טכנאי הגז אשר פנויים וזמינים להעניק שירות, כך שתוכלו לקבל מהם הצעת מחיר עוד היום.

איך לבחור טכנאי גז לחיבור כיריים חדשות?

לאחר שתקבלו מספר הצעות מחיר בעבור חיבור כיריים לגז, נמליץ לכם לקרוא המלצות על הטכנאים ולבדוק האם יש חוות דעת חיוביות על שירותי הגז שסיפקו בעבר. בנוסף, חשוב להבין מתי הטכנאי זמין והאם הוא יכול להגיע ולבצע את ההתקנה של הכיריים החדשות. במידה ואתם זקוקים להתקנה מהירה, ייתכן שזהו הפרמטר הראשון שעליכם לבדוק. כמו כן, חשוב לבדוק מה כלול במסגרת הצעת המחיר שסופקה והאם ישנן עלויות נוספות שאינן מופיעות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

שאלות נפוצות על התקנת כיריים:

על מנת לספק לגולשי האתר את התוכן העדכני והמקיף ביותר, ריכזנו כאן מספר שאלות נפוצות באשר להתקנת כיריים גז חדשות:

האם ניתן לבצע התקנת כיריים גז לבד?

אין חוק אשר אוסר זאת אך זה מסוכן מאוד ועלול לגרום לתקלות ודליפות גז. בנוסף, אתם מסתכנים בכך שהאחריות לא תהיה בתוקף מאחר ורוב חברות הכיריים יבקשו לראות אישור התקנה של טכנאי מקצועי.


כמה זמן לוקחת התקנה של כיריים גז?

זמן ההתקנה הממוצע הוא כחצי שעה אך כמובן שכל מקרה לגופו ומשך העבודה נקבע גם על סמך ניסיונו של הטכנאי, מיקום הכיריים והתשתית הקיימת.


התקנה שטוחה של כיריים - מה זה אומר?

הכוונה היא להתקנה בגובה השיש, כלומר יוצרים נישה ומתקינים את הכיריים בגובה נמוך יותר לצורך קבלת מראה יפה ואסתטי.


הזמנתי טכנאי לצורך חיבור כיריים גז, האם עליי לרכוש את הצינור בעצמי?

בדרך כלל טכנאי הגז מביא איתו את צינור הגז. חשוב לבדוק שמדובר בצינור קשיח מפלסטיק והקפידו להסתכל מה התאריך שמוטבע עליו, במטרה להבין אם מדובר בצינור חדש.


אני מעוניין לחבר כיריים גז אשר משולבות עם תנור - האם תוכלו לעזור לי?

בהחלט. ניתן להזמין דרכנו טכנאי גז לצורך חיבור הכיריים אל צנרת הגז מאחר ורוב הטכנאי של מוצרי החשמל אינם מבצעים את חיבורי הגז ואין להם את ההכשרה הנדרשת.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה