צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

התקנת מחמם מים בגז

כמה תעלה התקנת מחמם מים על גז ומה היתרונות והחסרונות של מוצר זה? גלו את התשובות והזמינו טכנאי גז מקצועי דרך פורטל 'אייגז' תוך ביצוע השוואת מחירים.

התקנת מחמם מים גז מכל סוג

אם החלטתם שברצונכם להתקין בבית או הדירה שלכם מחמם מים הפועל על גז, עליכם להיעזר בטכנאי גז מקצועי ומורשה שיבצע את החיבור של המכשיר אל נקודת הגז ויכין את התשתית במידה והיא אינה קיימת כעת.

 

ישנם סוגים שונים של מחממי מים הפועלים על גז וייתכנו שינויים בהתקנה בהתאם לסוג הספציפי שרכשתם. דרכנו ניתן להתקין מחממי מים על גז מסוגים שונים של כל היצרנים המובילים כולל מוצרים של החברות אמישרא גז, סופר גז, פזגז ועוד.

 

התקנת מחמם מים גז

מחיר התקנת מחמם מים בגז

עלות ההתקנה נקבעת על סמך מספר שיקולים וזאת בדיוק הסיבה שהכנו בעבורכם מחירון מפורט המציג עלויות של עבודות התקנת מחמים מים בגז, כולל התייחסות ספציפית למקרים השונים. נדגיש כי העלות עשויה להשתנות מעת לעת ומטכנאי אחד לאחר אשר מספק שירותי גז ולכן הקפידו לוודא את המחיר לפני הזמנת השירות.

מחירים ועלויות של התקנת מחמם גז

כמה תעלה ההתקנה של מחמם מים על גז?

המחיר הוא עבור התקנה בלבד, ללא עבודות תשתית נלוות.


700 - 900 ש"ח
עלות התקנה חיצונית של מחמם מים, כולל תשתית

כולל את עלות המכשיר ועלות צנרת המים והברזים.


3,200 - 4,500 ש"ח
מחיר התקנה פנימית של מכשיר לחימום מים בגז

כולל את המחיר עצמו, הצנרת והמחברים השונים.


3,200 - 4,500 ש"ח
מה המחיר של המכשיר עצמו, לא כולל ההתקנה?

תלוי בגודל המכשיר ובחברה בה בחרתם.


2,500 - 3,500 ש"ח
מה המחיר להתקנה של ארובה?

נדרש להתקין ארובה כאשר מדובר על התקנה פנימית (בתוך הבית)


300 - 500 ש"ח
עלות התקנת ארון לתנור מחוץ לבית

ארון לחיפוי מחמם הגז, רלוונטי להתקנה חיצונית בלבד. 


600 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

כיצד פועל מחמם מים בגז?

כאשר פותחים את המים החמים, ישנו חיישן מיוחד שמזהה זאת. ברגע שזוהתה פתיחת המים, מופעלים מבערים (על ידי מצת מיוחד) אשר פועלים על גז. המבערים מחממים את צינורות הנחושת וכך למעשה המים מתחממים באופן מהיר למדי ואנו יכולים ליהנות ממים חמים תוך שניות ספורות.

התקנת מחמם מים בגז - יתרונות וחסרונות

  • יתרונות חימום מים בגז: היתרון המרכזי של מכשיר זה הוא שניתן לקבל בעזרתו מים חמים ממש בתוך שניות ספורות, בניגוד לדוד חשמל אשר החימום בו לוקח זמן רב. יתרון נוסף הוא שהמכשיר קומפקטי ותופס פחות מקום מאשר דוד חשמלי גדול שממוקם במרפסת השירות בבית. כמו כן ניתן להגדיר את הטמפרטורה המקסימאלית של המחמם ולמעשה לשלוט בעוצמת החום בצורה נוחה. ברוב הדגמים ישנו צג המראה את המעלות.
     
  • חסרונות חימום מים בגז: החיסרון המרכזי הוא שמערכת זו עשויה להיות יקרה יותר בהתקנתה מאשר דוד חשמלי וזאת בשל העובדה שנדרשת התקנה של תשתית גז וחשמל שלא תמיד קיימים באזור בו נרצה למקם את המכשיר. בנוסף לעיתים מערכת הגז עשויה לייצר ריחות לא נעימים וחזקים של גז, מה שכמובן לא קיים באלטרנטיבות הפועלות על חשמל.  

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

מה משפיע על מחיר העבודה?

בדרך כלל מה שמשפיע על עלות העבודה הוא השירותים הנוספים שמתווספים אל ההתקנה של המכשיר עצמו. ברוב הגדול של המקרים ייצטרך טכנאי הגז לבצע התקנה של צנרת הגז ובמצבים בהם מדובר על התקנה פנימית, נדרש גם להתקין ארובה, מה שמייקר את העבודה עוד יותר. כמו כן במידה ונדרש להתקין את המכשיר בהתקנה חיצונית בקומה גבוהה, המחיר מתייקר מעט.

 

התקנת מחמם מים על גז

מדוע להזמין שירות דרך פורטל 'אייגז'?

הפורטל שלנו מאפשר לכם לקבל מספר הצעות מחיר שונות מטכנאי גז מומלצים ומקצועיים הפועלים באזורכם ומבצעים התקנות של מחממי מים על גז. קבלת הצעות המחיר אינה כרוכה בעלויות ואין כל התחייבות שלכם כלפי הטכנאים שאיתם תדברו לאורכו של התהליך. אנו דואגים לכך שתקבלו לכל היותר שלוש פניות שונות כך שניתן לבחון כל הצעה והצעה הן מבחינת העלויות והן מבחינת מרכיבי ההצעה הנוספים.

שאלות על התקנה של מחמם מים בגז

אנחנו יודעים שהנושא עשוי להיות מסובך מעט ולכן ריכזנו שאלות נפוצות שקיבלנו מגולשי האתר במטרה לספק לכם מידע מקיף יותר ולסייע לכם בקבלת ההחלטה באשר להתקנה של מחמם מים בגז בבית.

כמה זמן לוקח להתקין ולחבר את מחמם המים?

בין שעתיים לשלוש - תלוי במיקום בו יותקן המוצר ובמורכבות העבודה עצמה.


מדוע נדרש לחבר את המכשיר למערכת החשמל?

מכיוון שההפעלה מתבצעת על ידי הצתה אלקטרונית שמדליקה את הגז.


כמה עולה להפעיל את מחמם מים על גז למקלחת בודדת?

תלוי באורכה של המקלחת ובמחיר הגז שאתם משלמים לחברת הגז. בדרך כלל המחיר יהיה בין שקל וחצי ל-5 שקלים למקלחת בודדת.


האם ניתן לשלב בין דוד גז (מחמם) לדוד חשמלי?

ניתן לשלב בין דוד הפועל על גז (מחמם גז) לבין דוד חשמלי. במצב זה כאשר מחמם המים מזהה שיש מים חמים בדוד, הוא לא נכנס לפעולה וכך נמנע מהוצאות מיותרות.


האם ניתן לקבל מים חמים במספר נקודות בבית במקביל?

בהחלט. כאשר מבצעים התקנת מחמם מים על גז, אפשר לקבל מים חמים במספר ברזים במקביל.


מהם הנפחים הקיימים למחממי המים?

כל חברה מספקת גדלים ונפחים שונים אך הנפחים הנפוצים ביותר הם 16, 20 או 26 ליטר.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה