צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי צ'יפסר גז

מעוניינים להתקין צ'יפסר גז במסעדה? רוצים לחבר את המכשיר במטבח ביתי בתוך הבית או במטבח חוץ? קבלו כעת הצעות מטכנאי צ'יפסר גז בעבור תיקון, החלפה או התקנה (חיבור) של המכשיר.

מחפשים טכנאי צ'יפסר גז? השוו מחירים וחסכו

צ'יפסר גז, או בשמו השני סיר טיגון גז רצפתי, הוא מוצר שימושי למדי אשר נמצא בשימוש במטבחים מקצועיים, כמו גם במטבחים רבים של חובבי בישול. במקרים בהם יש תקלה בצ'יפסר, תצטרכו להזמין טכנאי צ'יפסר גז מקצועי אשר מוסמך ומורשה לבצע חיבור, התקנה, תיקון והחלפה של המכשיר. דרך פורטל 'אייגז' ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר מטכנאים שונים ולהשוות ביניהן.

 

התקנת צ

מחיר לתיקון צ'יפסר גז תעשייתי

מחיר תיקון צ'יפסר גז תעשייתי נע בין 200 ל-400 ש"ח. המחיר הוא בעבור עבודת התיקון בלבד ולמחיר זה יש להוסיף את עלות הרכיבים והחלקים אשר נדרש להחליף. מחירי החלפים נעים בין 50 ל-300 ש"ח, תלוי ברכיב עצמו.

 

מחיר ממוצע לתיקון צ'יפסר גז

מחיר ממוצע לתיקון צ'יפסר גז: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

תקלות נפוצות בצ'יפסר גז

יש לא מעט תקלות בצ'יפסר גז אשר צצות לאורך השנים ולאחר עבודה ממושכת עם המכשיר, הנה רשימה של התקלות המרכזיות:

  • כפתורי הצ'יפסר תקועים ולא מסתובבים כשורה, כולל כפתור התרמוסטט של הצ'יפסר.
  • תקלות ודליפות גז מצינור הגז של הצ'יפסר.
  • בעיות בחיישן הבטיחות - הטרמוקפל של הצ'יפסר.
  • תקלה באחד מהמבערים של הצ'יפסר.
  • ועוד מגוון תקלות נוספות...

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

התקנת צ'יספר גז יחיד או זוגי

לאחר רכישת צי'פסר גז חדש, תצטרכו להיעזר בבעל מקצוע אשר מוסמך לבצע חיבורים של צנרת הגז. בעל המקצוע הזה הוא טכנאי צ'יפסר גז שהוא למעשה טכנאי גז מוסמך ומנוסה. גם בעת התקנת צ'יפסר גז יחיד או זוגי, המחירים נעים בין 200 ל-400 ש"ח בממוצע.

 

תיקון צ

חיבור צ'יספר גז לנקודת גז

את החיבור יש לבצע בצורה אחראית ורק טכנאי גז מוסמך אשר עבר את ההכשרות וההסמכות המתאימות, יוכל לעשות זאת בצורה בטוחה. שימו לב כי במידה ונדרש לבצע את ההתקנה בבתי עסק, לרבות בתי קפה או מסעדות, יהיה צורך בהזמנת טכנאי גז בסיווג 2 לצורך חיבור צ'יפסר גז לנקודת הגז הקרובה, זאת בהנחה ולא נדרש לבצע הזזה של נקודת הגז הקיימת אל מקום אחר.