צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

תיקון גז

תיקון גז מקצועי הכולל טיפול בתקלות השונות במכשירים הפועלים על גז כגון: כיריים, תנור גז, טאבון, גריל גז וגם טיפול בתשתית הגז הביתית החל מהצנרת עצמה ועד החיבורים.

תיקון גז מקצועי מזמינים דרך 'אייגז'

יש לא מעט טכנאי גז הפועלים כיום בכל רחבי הארץ ומציעים את שירותיהם באשר להתקנות או תיקונים בתחום הגז. בשביל לקצר את תהליך החיפוש אחר הטכנאי המתאים ביותר, תוכלו להיעזר בנו בשביל להשוות בין מספר הצעות מחיר שונות של טכנאי גז אשר מספקים תיקון גז מקצועי וזמינים כעת בשביל לספק לכם שירות.

 

ניתן להזמין דרכנו שירות גם בעבור בתים פרטיים וגם לבנייני מגורים משותפים או בתי עסק. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר פנייה בטופס המופיע כאן באתר ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים במטרה לסייע בהזמנת השירות.

 

תיקון גז

עלות תיקון גז - מחירון לפי סוג העבודה:

איזה שירותים של תיקון גז תוכלו להזמין באתר? וכמה הם צפויים לעלות? הנה מחירון קצר שיעשה לכם סדר בבלאגן. המחירים המוצגים כאן נלקחו אומנם מהצעות מחיר אמיתיות אך ייתכנו שינויים מעת לעת, בעיקר בשל מורכבות העבודה. לכן הקפידו לוודא מראש את המחיר ובמידה האפשר, שלחו תמונה או סרטון קצר של התקלה והמכשיר שיש ברשותכם, על מנת שהטכנאי יוכל לספק לכם הצעה מדויקת ככל הניתן.

מחירון תיקון גז לפי סוג המכשיר או התקלה

כמה עולה לתקן גריל גז?

מתייחס לתקלות כמו תיקון מנגנון ההצתה או המבערים של הגריל.


200 - 400 ש"ח
מחיר תיקון פטריית חימום

תיקון פטריית חימום שלא נדלקת ע"י טכנאי מוסמך.


250 - 450 ש"ח
מהי העלות לתיקון של צנרת גז בלויה?

מתייחס לתיקון צינור גז גלוי (לא מתחת למרצפות)


200 - 400 ש"ח
עלות תיקון של דליפת גז בכיריים

איתור דליפת גז בכיריים, תיקון ובדיקת תקינה בסיום.


250 - 350 ש"ח
פתיחת סתימה בכיריים

מחיר פתיחת סתימה בכיריים, כולל החלפת דיזה לכיריים גז.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

מה עשוי להשפיע על מחיר העבודה?

ישנם מספר פרמטרים אשר משפיעים על המחיר שתשלמו בעבור העבודות השונות אשר נמנות תחת ההגדרה הכללית של תיקון גז:

  • סוג העבודה: כפי שניתן לראות במחירון המופיע כאן למעלה, לכל עבודת תיקון, יש את התמחור שלה ולכן נדדרש להיות ספציפיים ומדויקים ככל הניתן ולהסביר בדיוק מה הבעיה שאתם חווים.
     
  • סוג ודגם המכשיר: ישנם סוגים שונים של כיריים, מכשירי גריל, פטריות חימום וכדומה. מאחר וכל מוצר בנוי מעט אחרת - העבודה עשויה להיות פשוטה מאוד בדגמים מסוימים אך לעומת זאת בחלק מהדגמים יהיה נדרש לפרק רכיבים רבים לצורך פעולת התיקון ולכן המחיר משתנה בהתאם לדגם הספציפי.
     
  • מועד הזמנת הטכנאי: מזמינים טכנאי  גז בסוף השבוע או בשעות הערב המאוחרות? צפו לשלם מחיר גבוה יותר מאשר הזמנת הטכנאי בשעות המקובלות, שהן לרוב 8:00 בבוקר עד השעה 18:00 בערב.
     
  • עלות הרכיבים: במקרים רבים בהם מתבצע תיקון גז במערכות השונות, נדרש הטכנאי להחליף חלק מהרכיבים בשביל להתגבר על התקלה. בדרך כלל כאשר אין צורך בהחלפת רכיבים - המחיר זול יותר אך במקרים בהם אין מנוס מכך, העלות מתייקרת מאחר ומחיר הרכיב (דיזות לכיריים, צינור גז חדש וכדומה) מתווספת לעלות.

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף ומפורט יותר? לחצו על הכפתור המתאים:

 

שירותי תיקון גז בפריסה ארצית

פורטל אייגז הוא הפורטל הגדול בישראל בתחום הגז ואנו עובדים בשיתוף פעולה עם מספר רב של טכנאי גז מצוינים. כל הטכנאים נבדקו ונמצאו בעלי המלצות מצוינות של לקוחותיהם הקודמים ולכן בעת הזמנת שירות דרכנו, תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות של טכנאי מוסמך, מורשה ואמין. אנו מספקים שירות בכל רחבי הארץ, החל מערים גדולות ומרכזיות ועד ליישובים קטנים יותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

מענה מקיף לתקלות גם בבתי עסק מכל סוג

יש לכם תקלה בפטריית החימום באולם האירועים? זקוקים לתיקון תקלה בכיריים במסעדה או בבית הקפה? לא משנה מהו סוג העסק שלכם, כל עוד יש בו מערכת גז בה התעוררה תקלה כלשהי, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהחזיר את המערכת למצב תקין, בדיוק כמו שהיה בעבר. נדגיש בהזמנות זו כי בנוסף לשירותי התיקון, ניתן להיעזר בנו גם בעבור שירותי גז נוספים כמו התקנות, איתור ותיקון דליפות ועוד.