צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

גז לא נדלק בכיריים

מנסים להדליק את כיריים הגז והם לא נדלקים? בין אם זה קורה לאחר ניקוי הכיריים או פתאום ללא כל סיבה, דרכנו תוכלו למצוא טכנאי גז מומלץ שיטפל בבעיה ויתקן את הכיריים במקצועיות ובמחיר זול ומשתלם. בעמוד זה נרחיב על הסיבות השונות למצב בו גז לא נדלק בכיריים ומה עליכם לעשות כדי לפתור את הבעיה.

הסיבות לכך שהגז לא נדלק בכיריים

מנסים להדליק את הכיריים ולא קורה שום דבר? הגז בכיריים פתאום לא עובד? קיימות סיבות שונות למצב בו הגז בכיריים לא נדלק ולכל אחד אופן טיפול שונה. אלו הסיבות העיקריות:

 • חדירת מים או חומר ניקוי לכיריים - הרבה פעמים כיריים גז לא נדלקים לאחר ניקוי, הסיבה לכך היא שבמידה ועברתם עליהם עם סמרטוט רטוב או חומר ניקוי נוזלי / מסיר שומנים, ייתכן והמים או חומר הניקוי חדרו לתוך הכיריים ופגעו במערכת ההצתה שכעת לא תעבוד באופן תקין. שימוש יתר בחומרי ניקוי עשוי לגרום להתייבשות בתוך חלקי הכיריים וסתימה בדיזות (פתחי יציאת הגז).
   
 • לכלוך שהצטבר בפתחי יציאת הגז - לכלוך, אבק או שאריות של אוכל שהצטברו בשטח הכיריים עשויות לחסום את פתחי יציאת הגז ולגרום לסתימה שלא תאפשר יציאת גז תקינה. 
   
 • מכה באחד המצתים - אם לא קיימת סתימה בדיזות אך כיריים הגז עדיין לא עובדים ייתכן והסיבה היא תקלה במערכת ההצתה. כפי שציינו תקלה במצתים יכולה לקרות בעקבות חדירת מים אך לא רק. גם מכה או פגיעה ישירה במצת תגרום לכך שלא יעבוד טוב וישבש את תהליך יציאת הגז.
   
 • כיריים מנותקות מהחשמל - כאשר הכיריים אינם מחוברות לחשמל, המצתים לא עובדים ואין ניצוץ יזום שידליק את הלהבה. יש לוודא כי חיבור הכיריים לחשמל נעשה כראוי.

מחיר תיקון כיריים גז שלא נדלקים

מחיר ממוצע עבור תיקון כיריים גז ינוע בין 200 - 400 ש"ח בממוצע. המחיר מתייחס לשעות הפעילות הסטדרטיות וכמובן שיהיה תלוי בסוג התקלה והעבודה הנדרשת.

מחיר תיקון כיריים גז שלא נדלקות

מחיר תיקון כיריים גז שלא נדלקות: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

גז לא נדלק בכיריים - איך מתקנים?

אופן תיקון כיריים גז שלא נדלקות ייעשה בהתאם לסיבה שגרמה לכך. טכנאי גז יידע לאתר ולזהות את הסיבה ובהתאם יספק את השירות הנדרש לכם. ישנן מספר דרכים לתיקון כיריים בהן הגז לא נדלק:

 • ניקוי יסודי ופתיחת הסתימות - במקרה של סתימה או הצטברות לכלוך בדיזות (פתחי יציאת הגז), יהיה צורך בניקוי יסודי שלהם. לטכנאי גז ישנם הכלים המיוחדים הנדרשים לכך כמו מחט ייעודית לניקוי והוצאת הלכלוך ומכשיר לחץ אוויר לניקוי יסודי ללא מים המאפשר ניקוי של כל צנרת הגז והלכלוך שנכנס מהדיזות לתוך המערכת הפנימית. יש לציין כי ניקוי עצמאי או שימוש במחט רגילה עשוי להחמיר את מצב הסתימה ואף לפגוע בחלקים השונים של הכיריים ולכן חשוב להיעזר בטכנאי גז שיבצע זאת בצורה מקצועית ונכונה.
   
 • החלפת חלקים פגומים - כפי שציינו, ייתכן והסיבה לכך שהגז לא נדלק בכיריים מקורה בחלקים פגומים כמו המצתים שקיבלו מכה או הצנרת והגומיות שנאכלו בעקבות מסיר שומנים או חומר ניקוי אחר. במקרים כאלה יהיה צורך בהחלפת החלקים הנדרשים בחדשים בצורה בטיחותית ונכונה שתמנע גם מצב של דליפת גז בבית
   
 • חיבור נכון של הכיריים לחשמל - חיבור נכון של שקע הכיריים לחשמל ובדיקת תקינותו ותקינות שקע החשמל.

טכנאי גז מומלץ לתיקון כיריים גז שלא נדלקות

תיקון כיריים גז שלא עובדות  מצריכים ידע ומקצועיות באיתור הבעיה ותיקונה באופן נכון שימנע תקלות נוספות בהמשך. לצורך כך אנו ממליצים להזמין טכנאי גז מומלץ שיע לבצע את העבודה בצורה נכונה ובטיחותית. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מטכנאי גז מומלצים באזורכם ולחסוך זמן וכסף מיותר. השאירו את הפרטים ערכו השוואת מחירים וחסכו עד 37% במחיר!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

איך תימנעו ממצב שהגז לא נדלק בכיריים?

תחזוקה ושימוש נכון בכיריים גז ימנעו תקלות כמו גז שלא נדלק או לא עובד. אלו הדברים שתוכלו לעשות כדי למנוע זאת:

 • ניקוי כיריים ללא מסיר שומנים או מים - רצוי לנקות את הכיריים עם מטלית לחה או שואב אבק ולהימנע מחומרי ניקוי נוזליים ומים שעשויים לחדור לתוך הכיריים וליצור רטיבות שתפגע בחלקי מערכת ההצתה או תיצור סתימה על ידי התייבשותם באזור פתחי יציאת הגז.
   
 • התקנה וחיבור נכון של הכיריים - במקרה וניקיתם את הכיריים תוך פירוק של החלקים השונים, וודאו כי אתם מחזירים אותם בצורה נכונה. הרכבת הכיריים והחלקים השונים באופן תקין וחיבור נכון של הכיריים לחשמל תאפשר מעבר חלק וטוב של הגז החוצה.

שאלות ותשובות בנושא גז שלא נדלק בכיריים

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בנושא גז בכיריים שלא נדלק:

מה הסיבות לכך שגז בכיריים לא נדלק?

כפי שציינו, שימוש בחומרי ניקוי ומים היוצרים סתימה בפתחי יציאת הגז הם הסיבה העיקרית לכך שהגז בכיריים לא נדלק, אך קיימות סיבות נוספות עליהם פריטנו בעמוד.


כמה עולה תיקון כיריים גז שלא נדלקות?

מחיר ממוצע עבור תיקון כיריים גז שלא נדלקות ינוע בין 200 -400 ש"ח בממוצע.