צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

חיבור צינור גז לתנור

זקוקים לחיבור צינור גז לתנור? בעמוד זה תוכלו לגלות כיצד עושים זאת, מי רשאי לבצע עבודות גז וכמה יעלה לחבר את צינור הגז כאשר מזמינים טכנאי מקצועי ובעל ההסמכה המתאימה.

מה חשוב לדעת על חיבור צינור גז לתנור?

בעוד כי חיבור צינור גז לתנור יכול להיראות כמו עבודה ממש פשוטה, מדובר למעשה בעבודה אשר מצריכה כישורים, ציוד מתאים ובעיקר ידע מקצועי והסמכה מתאימה. אם לא מקפידים על חיבור צינור גז לתנור בעזרתו של טכנאי גז מורשה, יש לכך כמה וכמה השלכות קריטיות. למשל, ברוב המקרים האחריות על התנור תתבטל בעת התקנה עצמית.

 

כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את 2 הנקודות הבאות:

  • בטיחות – אמנם חיבור צינור גז לתנור יכולה להיראות כמו עבודה פשוטה, אבל יש סיבות לכך שהמדינה מתירה את ביצוע העבודה אך ורק על ידי טכנאי גז מורשים. בסופו של דבר, חיבור לא נכון יכול להוביל חלילה לפיצוץ בעקבות דליפות גז. 
     
  • התאמת חלקים – חיבור צינור גז לתנור מצריך מטכנאי הגז לדעת איזה סוג צינור ספציפי התנור מצריך, איזה סוג של "בנד" (בנד נירוסטה, ברזל, אלומיניום וכו') ועוד. במילים אחרות, חשוב להתאים בין החלקים השונים לבין סוג התנור מסיבות בטיחותיות ברורות. 
     

חיבור צינור גז לתנור

כמה עולה לחבר צינור גז לתנור?

מחיר לחיבור צינור גז לתנור נע בין 200 ל-400 ש"ח בממוצע. המחיר כולל את עלות הצינור ואת העבודה עצמה.


מחיר לחיבור צינור גז לתנור

מחיר לחיבור צינור גז לתנור: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

יתרונות טכנאי גז - תכנון נכון מונע אסון

כאשר אתם מזמינים טכנאי גז לחיבור או החלפת צינור גז הוא קודם כל מתכנן את החיבור לפני שהוא מתחיל. חשוב לתכנן, בין היתר, היכן יהיה צורך לחבר את הצינור וכן למדוד את המרחק המדויק בין נקודת הגז לבין התנור עצמו. במקרים בהם נקודת הגז רחקה מדי או אולי אפילו לא קיימת, יש אפשרות להתקין נקודת גז חדשה, לפצל נקודת גז קיימת, להעביר נקודת גז ממקום למקום וכדומה.

 

כמו כן, בדיקת דליפות גז בבית לאחר ביצוע החיבור, זה שלב חיוני על מנת למנוע חלילה אסונות. לכן, טכנאי גז מורשה חייב לבצע בדיקות ולאתר אם יש נזילות במערכת. אפשר לעשות זאת באמצעות כמה טכניקות שונות, כמו למשל שיטה הכוללת  מריחה תמיסה מיוחדת על המפרקים והחיבורים של צינור הגז. אם מופיעות בועות במהלך הפעלת הגז והתנור, אז זה אומר שיש דליפה שצריך לתקן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

כיצד חוסכים במחירי חיבור צינור גז לתנור?

באופן כללי, מחירי חיבור צינור גז לתנור אינם גבוהים ולרוב יסתכמו בכמה מאות שקלים בודדים הכרוכים בהתקנה מאוד זריזה. לרוב, ההתקנה לא אמורה להימשך יותר משעה, מקסימום שעתיים עבודה. אבל, חשוב לזכור שלפעמים יש גם עלויות נלוות אשר מאריכות את זמן ההתקנה, כמו למשל אי הימצאותה של נקודת גז מתאימה.


השלב הראשון בכל חיבור צינור גז לתנור הוא, השוואת מחירים בין טכנאי גז מורשים. השוואת מחירי טכנאי גז מוסמכים יכולה מצד אחד לחסוך לכם כסף ישירות בכיס, אבל מצד שני, גם לדייק את השירות שתקבלו. אם אתם צריכים סיוע נוסף בכך, צוות פורטל אייגז זמין לסייע לכם טלפונית – צרו קשר כעת!