צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

פתיחת סתימה בכיריים

סתימה בכיריים היא אחת מהתקלות הנפוצות ביותר בתחום. גלו מה בדיוק עשוי לגרום לסתימה ולאחר מכן הזמינו טכנאי גז מוסמך אשר מעניק שירות של פתיחת סתימה בכיריים במחירים מעולים.

כך תזהו שיש סתימה בכיריים:

אם אתם מרגישים שהכיריים קצת "עייפות", כלומר גיליתם יום אחד שעוצמת הלהבה של הגז נמוכה וחלשה יותר מבעבר - ככל הנראה יש לכם סתימה בכיריים. סימן נוסף אשר עשוי להצביע על הסתימה הוא מצב בו אתם מזהים להבה צהובה שעשויה לגרום להשחרת תחתית הסיר בשל הפיח שנוצר. זכרו שהמצב התקין הוא כאשר צבע הלהבה הוא כחול ולכן זוהי דרך קלה ומהירה להבין אם קיימת סתימה.

 

פתיחת סתימה בכיריים גז

מה גורם לסתימה בכיריים?

הסיבה המרכזית לסתימה בכיריים היא ניקיון של כיריים בצורה לא נכונה. כאשר מנקים את הכיריים המלוכלכות לאחר בישול, רבים מאיתנו משתמשים בחומרים שעשויים לסתום את פתחי הדיזה (החורים הקטנים שמהם יוצא הגז) ובכך העוצמה נחלשת מאוד.

כמה תעלה פתיחת סתימה בכיריים גז?

הזמנת טכנאי גז מקצועי לצורך פתיחת סתימה בכיריים גז, תסתכם ברוב הגדול של המקרים בכמה מאות שקלים. המחירים נעים בין 200 ל-400 ש"ח, כאשר המחיר הגבוה מתייחס למצבים שבהם נדרש לבצע החלפה של הדיזות. חשוב לציין שלעיתים יהיה נדרש להגיע פיזית בשביל לספק את המחיר הסופי וזאת בשל העובדה שהטכנאי חייב לבצע בדיקה במקום בשביל להבין האם ניתן עדיין "להציל" את הדיזות ולהמשיך להשתמש בהן לאחר פתיחתן או שמא נדרש להחליף אותן לגמרי.

 

מחיר ממוצע לפתיחת סתימה בגז

מחיר ממוצע לפתיחת סתימה בגז: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

 

איך פותחים סתימה בכיריים גז?

אז כיצד מתבצעת פתיחת הסתימה? בדרך כלל פתיחת הסתימה מתבצעת על ידי שימוש במחט מיוחדת שמסייעת לפתיחת הנקב הסתום של הדיזה. נציין בהזדמנות זו כי על אף העובדה שניתן לבצע פתיחה של הדיזה באופן עצמאי עם מחט, זה לא ממש מומלץ ואפילו מסוכן מאחר ובשל חוסר הניסיון, לא פעם המחט עשויה להישבר בתוך הדיזה ולמעשה לגרום לנזק נוסף שרק יחמיר את המצב.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

הזמינו שירות מקצועי דרך פורטל 'אייגז'

מאחר ואנו עובדים בשיתוף פעולה עם טכנאי גז מקצועיים כמעט מכל רחבי הארץ, תוכלו להיות בטוחים שתמצאו טכנאי אשר פועל גם באזור המגורים שלכם. לאחר שתשאירו פנייה בטופס המופיע כאן למעלה, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור העבודה ובכך למעשה תתאפשר האופציה להשוואת מחירים קצרה בין מספר טכנאים. השירות שלנו חוסך זמן, אנרגיה וכמובן כסף והוא מוצע ללא עלויות או התחייבות כלשהי לבעלי המקצוע שאיתם תדברו לאורכו של התהליך.

פתיחת סתימה בגז - האם זה תמיד משתלם?

חשוב להגיד, לא בכל מצב בו זוהתה תקלה בכיריים, נבחר בהכרח באופציה של תיקון הכיריים. במידה והכיריים ישנות מאוד ועלו רק כמה מאות שקלים, ייתכן והאופציה החכמה יותר היא החלפתן בכיריים חדשות. כפי שציינו קודם לכן, פתיחת סתימה בגז תסתכם ברוב המקרים בכמה מאות שקלים ולכן התיקון הוא בהחלט צעד חכם כאשר מדובר בכיריים שעלותן היא 1,000 ש"ח ומעלה.