צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

תיקון גריל גז

גריל הגז עושה בעיות? אל תנסו לבצע את התיקון בעצמכם! הזמינו עוד היום טכנאי גריל גז מוסמך לצורך תיקון גריל גז של כל המותגים והחברות ומכל גודל.

תיקון גריל גז במחירים נוחים

יש לא מעט תקלות שעשויות להתרחש בגריל גז וזה כמובן לא משנה מה גודלו והיכן הוא ממוקם. רוב התקלות מתרחשות בעקבות תפעול לא נכון או תחזוקה לקויה אך ישנן גם תקלות שקשורות להתיישנות גריל הגז ומתרחשות בשל בלאי טבעי. תיקון גריל גז זו עבודה לבעל מקצוע מנוסה, שעבר את ההכשרות הנדרשות. אך מה לגבי מחיר העבודה? בעזרתנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות, מה שיאפשר לכם לבצע סקר שוק קצר בעבור עבודה של תיקון גריל גז, כולל החלפה של חלקים תקולים. 

 

תיקון גריל גז

עלות תיקון מנגל גז

כמה עולה לתקן גריל גז? ומה משפיע על המחיר? כפי שבטח שיערתם, סוג התקלה (נרחיב בהמשך על תקלות נפוצות) וגם סוג הדגם הספציפי, ישפיעו באופן ישיר על המחיר. בדרך כלל המחיר הממוצע לתיקון מנגל גז הוא 300 ש"ח וזה גם המחיר של רוב העבודות שמבצע טכנאי גז. אגב, ניתן למצוא מחירים נוספים גם במחירון עבודות הגז באתר שלנו.

מחיר ממוצע לתיקון גריל גז

מחיר ממוצע לתיקון גריל גז: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

סוגי התקלות הנפוצות בגריל גז:

יש לא מעט תקלות בגריל גז, ריכזנו כאן לרשימה אחת את התקלות הנפוצות ביותר אשר רוב הקריאות הן בעבור תיקונן:

  • הגריל לא נדלק: ייתכן ויש בעיה במנגנון ההצתה. באופן כללי הבעיה יכולה להתרחש בשל חשיפה של המצת לגשם (חשבו אם השארתם את המכסה פתוח) או בעקבות שומן שהצטבר ומונע את ההצתה. בחלק מהמקרים יציע טכנאי גריל גז להחליף את המצת אך במקרים מסוימים יהיה אפשר לתקן את המצת הקיים.
     
  • להבה חזקה מדי בגריל: מצב זה עשוי להיגרם בשל התקנה לא מקצועית של גריל הגז ולמעשה הלהבה החזקה ששורפת את הבשר עשויה להעיד על בעיה בווסת. במצב זה נמליץ להימנע מניסיון תיקון גז עצמאי.
      
  • גריל לא מחמם כמו שצריך: לרוב כאשר גז גריל עובד חלש, יש בעיה במבערים.  כאשר משתמשים במסיר שומנים בעת תהליך הניקוי של הגריל, אנו עשויים לגרום לנזקים בגריל ולהרוס את המבערים ואת הצנרת. במצב זה, ייתכן ונצטרך לבצע החלפת מבער לגריל גז שהם למעשה הרכיב המרכזי בתוכו או את הצנרת בשל החורים שנוצרו.

* חווים תקלה אחרת שאינה מופיעה ברשימה? אל תהססו ליצור איתנו קשר עוד היום ואנו נשמח לסייע במציאת טכנאי גריל גז מקצועי שיטפל בה על הצד הטוב ביותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

החלפת רכיבים תקולים בגריל גז

במסגרת שירותי תיקון של גריל גז, ניתן להיעזר בטכנאי הגז גם בעבור החלפה של חלקים תקולים וזה כולל מבערים, ערכות הצתה, מדי חום, כפתורי הפעלה ועוד. מומלץ לא להתפשר על החלקים ולהזמין חלקים מקוריים בהתאם לסוג הגריל שיש ברשותכם. נמליץ בנוסף לוודא מול הטכנאי כי המחיר כולל את העבודה עצמה ואת עלות הרכיב החדש או רק את עלות ההחלפה.