צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

גריל גז חלש

הפעלתם את הגריל ושמתם לב שהלהבה חלשה? מרגישים שהגריל לא מתחמם כמו שצריך? יכולות להיות לכך מספר סיבות. קראו על הנושא והזמינו שירות של טכנאי גז מקצועי עוד היום.

מדוע גריל גז לא מתחמם כמו שצריך?

אלו הסיבות הנפוצות לכך שגריל גז לא מתחמם ועובד בצורה חלשה:

 

בעיה בווסת: בגריל ישנו ווסת גז אשר תפקידו הוא להקטין את לחץ הגז ולהתאימו ללחץ הרצוי. במידה וקיימת תקלה או בעיה בווסת, הגריל יעבוד בעוצמה חלשה מאוד ולא יתחמם מהר.

 

נגמר הגז בבלון: לפני שרצים להאשים את הווסת או המבערים, כדאי לבדוק אם קיים גז בבלון. במידה ונגמר הגז, האש תיחלש ואנו נרגיש כאילו הגריל לא מתחמם ואף נכבה לאט לאט.

 

בעיה במבערים: לעיתים המבערים של גריל הגז נסתמים בעקבות לכלוך או שימוש בחומרי ניקוי שאינם מתאימים למטרה זו. כאשר חלק מהמעברים סתומים, נקבל תחושה שהגריל עובד בצורה חלשה.

 

בעיה בכפתורי הגריל: ייתכן וכפתור הגריל תקול או פשוט תקוע ובמצב זה לא יהיה ניתן להגביר את עוצמת המבער. כדאי לנסות ולראות אם הכפתור מסתובב בצורה תקינה ואם יש עוצמה גבוהה באזורים אחרים של הגריל.

 

גריל גז חלש

כמה עולה לתקן גריל גז חלש?

המחיר לתיקון גריל גז חלש נע בין 200 ל-300 ש"ח. מחיר זה הוא למעשה עלות ביקור של טכנאי גז מוסמך ואינו כולל החלפה של רכיבים.

 

מחיר ממוצע לתיקון גריל גז שלא מתחמם

מחיר ממוצע לתיקון גריל גז שלא מתחמם: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪


 

  • הערה: במידה ונדרש להחליף ווסת או מבערים, יש להוסיף את עלות הרכיב, כאשר ווסת עולה בממוצע 80 ש"ח ומבערי גז עולים בממוצע 250 ש"ח, ללא העבודה.

גריל גז עובד חלש - מה עושים?

הדבר הראשון שתוכלו לעשות הוא לבדוק את תקינות הכפתורים של הגריל. לאחר מכן, כדאי להבין אם יש בעיה במבערים וניתן גם לנסות ולנקות אותם מעט על מנת לשחרר סתימות ולהסיר מהם לכלוך שהצטבר. כמו כן, ניתן לבדוק האם יש נשאר גז בבלון הגז וכדאי לנסות ולהחליף בלון במידה והבלון הקיים התרוקן. אם כל אלו לא עזרו, אל תהססו ופנו אל טכנאי גז מוסמך שיגיע לבצע בדיקות לגריל שלכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

האם ניתן למנוע את התקלה בעתיד?

אם אתם רוצים שגריל הגז יעבוד בצורה תקינה למשך שנים, נמליץ לכם להימנע מניקוי של הגריל באמצעות חומרים שאינם מתאימים לכך. השימוש במסיר שומנים הוא גורם לנזק למבערי הגריל, יוצר סתימות ואף חורים בצנרת הגז. בנוסף, אם אתם מחוברים לבלון גז (ולא לנקודת גז לגריל) כדאי שתשימו לב מתי הבלון מתרוקן ותדאגו להחליפו בזמן.

 

כמו כן, כדאי לוודא שהווסת אכן מתאים לסוג הגריל שלכם מאחר וכיום יש גרילים חזקים מאוד אשר דורשים ווסת מיוחד. נזכיר כי התקנת גריל גז חייבת להתבצע על ידי טכנאי גז מוסמך ולכן הימנעו מניסיונות התקנה עצמיים אשר יכולים לגרום לתקלות שונות בהמשך.