צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

גז לא נתפס

כיריים גז לא נשאר דלוק; מה הסיבה ללהבת גז לא יציבה, "יורקת" או נכבית? – קראו כאן וגלו את התשובה.

גז לא נתפס בכיריים, מה עליי לעשות?

ישנן סיבות שונות למצבים בהם גז לא נתפס, וכאשר כיריים גז לא נשאר דלוק חשוב להבין שזוהי תקלה בטיחותית. בפועל, ייתכן שהסיבה לכך נגרמת כתוצאה מבעיה של דליפת גז, מה שיכול להסתיים בפיצוץ גז לא עלינו. לכן, הנה השלבים הראשונים והחשובים שיש לנקוט בהם במצבים של כיריים גז לא נתפס:

  • ניתוק הגז – חשוב לנתק את ברז הגז הראשי של המבנה, אבל קחו בחשבון שצריך מפתח שוודי עבור זה.
     
  • איש מקצוע – בהקשר של ניתוק ברז הגז הראשי של הדירה, חשוב לדעת שרק טכנאי גז מורשה רשאי לבצע זאת.
     
  • מחקר שוק – השתדלו לערוך השוואת מחירי טכנאי גז מורשים ברחבי הארץ, כדי לדעת שאתם מזמינים טכנאי גז מומלץ.
     

גז לא נתפס

מה עושים אם להבת הגז לא תופסת? 

כאשר להבת הגז לא תופסת, לא רק שזה יכול להוות מטרד, אלא כאמור, גם סכנה בטיחותית. כאשר אתם מתמודדים עם מצב של כיריים גז לא נשאר דלוק, ראשית, חשוב לבדוק אם יש סתימות בפתח המבער. פתח חסום מונע כניסת אוויר למבער ומונע יציאה של גז החוצה ממנו (מהמבער), מה שעלול להוביל ללהבה לא יציבה, כזאת שנראית כאילו היא "יורקת" גז.

 

אם אתם מוצאים סתימות כלשהן, טכנאי הגז יבצע ניקוי של הפתח של המבער בזהירות  באמצעות סיכה או כלי ייעודי אחר. שנית, עדיין בנושא המבער, חשוב לבדוק את המכסה של המבער ולראות אם הוא במקומו ואם הוא "יושב" היטב. אם הוא רופף, זה יכול גם לגרום ללהבה לא אחידה.

 

האם גז לא נתפס זו בעיה של דליפת גז?

אכן כן, גז לא נתפס זו בעיה שבהחלט יכולה להיות טמונה בדליפות גז, אם כי לא רק. במצבים בהם כיריים גז לא נשאר דלוק לאורך זמן, דועך או לא נשאר יציב, טכנאי גז מורשה יבדוק בראש ובראשונה אם יש דליפות גז במערכת.

 

הדליפות יכולות להתרחש לא רק במערכת הגז ובתשתיות הגז, אלא גם במערכת הכיריים עצמה. לכן, חשוב מראש לרכוש מערכות כיריים אמינות המיוצרות על ידי חברות עם שמות עולמיים. כעת, בואו נדבר על מציאת טכנאי גז מוסמך בכל הארץ ע"י השוואת מחירים בין טכנאי גז מוסמכים.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

מציאת טכנאי גז דרך פורטל אייגז

מציאת טכנאי גז ע"י השוואת מחירי טכנאים מורשים, הינה פעולה אשר לא רק חוסכת לכם כסף בכיס, אלא גם מאפשרת לכם לאתר את טכנאי הגז הכי מומלצים בעיר המגורים שלכם. בין אם אתם מתגוררים בבאר שבע, באשדוד, בראשל"צ או בכלל בנהריה, השוואת מחירי טכנאי גז פותחת בפניכם את האפשרות של השוואת ביקורות וחוות דעת של לקוחות בדיוק כמוכם. צריכים סיוע במחקר השוק? – צרו קשר טלפוני עם צוות אייגז.