צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

דליפת גז מהכיריים

דליפת גז מהכיריים יכולה להיגרם בעקבות מספר סיבות. גלו מה גורם לתקלה והזמינו טכנאי גז מוסמך לתיקון הדליפה לאחר ביצוע השוואת מחירים קצרה.

מה עשוי לגרום לדליפת הגז בכיריים?

דליפת גז בכיריים מתרחשת במצבים בהם אין תחזוקה טובה ורציפה למערכת הגז או לחילופין במצבים בהם התבצע תיקון לגז או החלפה של רכיב מסוים על ידי גורם שאינו מיומן. ישנם מצבים שבהם החיבורים השונים של צנרת הגז לא מתבצעים כמו שצריך והגז בורח מהמחבר אך במצבים אחרים יהיה מדובר בבלאי בשל התיישנות הצינור והיווצרות חורים שמהם הגז בורח.

 

ישנה סיבה נוספת לדליפה והיא תקלה בחיישן הבטיחות. בכל כיריים ישנו חיישן מיוחד המכונה טרמוקפל. תפקידו של החיישן הוא לעצור את זרימת הגז כאשר הלהבה נכבית. אם הוא לא תקין, הגז ידלוף מפתח הכיריים.

 

דליפת גז בכיריים

איך מזהים דליפת גז מהכיריים?

יש מספר סימנים אשר יכולים לספק לכם אינדיקציה לכך שקיימת דליפת גז מהכיריים שלכם. חשוב מאוד להכיר את הסימנים הללו מאחר ולעיתים אנו לא מקשרים בינם לבין דליפה. זיהוי של הדליפה בזמן, עשוי למנוע אסון של ממש ולכן אין להקל ראש בנושא. אלו הם הסימנים לדליפה:

  • חשבון גז גבוה ולא הגיוני: אם קיבלתם חשבון גז גבוה מאוד ולא פרופורציונאלי לצריכת הגז שלכם או אם אתם רואים שהחשבון גבוה באופן משמעותי מהחשבונות של החודשים הקודמים, ייתכן שהסיבה לכך היא דליפת גז.
     
  • ריח חזק של גז: זאת אולי הדרך המרכזית לזהות דליפת גז בכיריים. אם אתם מריחים ריח חזק של גז בזמן הבישול או לחילופין כאשר אינכם משתמשים בגז, יש סיכוי שישנה דליפה מצינור הגז.
     
  • להבה חלשה בכיריים: בעקבות דליפת גז, ישנה האפשרות שעוצמת העבודה תהיה נמוכה יותר והלהבה של הגז תהיה קטנה בזמן תהליך הבישול. כאשר זיהיתם מצב כזה, כדאי להזמין טכנאי גז מקצועי לביצוע בדיקה.

כמה עולה להזמין טכנאי לאיתור הדליפה?

מחיר הזמנה של טכנאי גז מוסמך לצורך איתור דליפת גז בכיריים נע בדרך כלל בין 250 ש"ח ל-350 ש"ח. במצבים בהם התגלתה דליפה הדורשת החלפה של רכיבים מסוימים כמו טרמוקפל (עלות החלפתו היא 400 ש"ח בממוצע) יש להוסיף את העלות בהתאם לתיקון או ההחלפה וכל מקרה לגופו כמובן.

 

מחיר ממוצע לאיתור נזילת גז בכיריים

מחיר ממוצע לאיתור נזילת גז בכיריים: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

תיקון דליפת גז בכיריים מזמינים דרך 'אייגז'

בעזרתנו, ניתן למצוא טכנאי גז מוסמך ומקצועי לצורך איתור ותיקון דליפת גז מכל סוג. אנו מאפשרים לכם לקבל עד שלוש הצעות שונות מטכנאים המספקים שירות באזור המגורים שלכם ולמעשה מקצרים את תהליך החיפוש והופכים אותו ליעיל הרבה יותר. השאירו פרטים בטופס המצורף ונשמח לסייע לכם עוד במציאת טכנאי אמין, מנוסה ובעיקר מוסמך שעבר את ההסמכות הנדרשות, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

איך מבצעים בדיקה ותיקון דליפת גז בכיריים?

בדרך כלל הבדיקה תתבצע על ידי הכנסת מד לחץ שתפקידו הוא לבדוק את לחץ הגז ולזהות את הדליפה. כמו כן, ניתן לשים על המחברים ליד הצינורות מים עם סבון ולראות אם נוצר קצף ובועות סבון. אם ישנם בועות - כנראה שקיימת דליפה ונדרש לחזק את החיבורים או להחליף אותם לגמרי.

 

תיקון דליפת גז בכיריים משתנה בהתאם לסיבת התקלה. ברוב המקרים יהיה נדרש להחליף צינור או רכיב כלשהו ובכך להתגבר על הדליפה. חשוב לבקש מטכנאי הגז לבצע בדיקה בתום התיקון בשביל לוודא שאין דליפה במקומות נוספים פרט למקום שבו התבצע התיקון.