צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

כפתור גז לא מסתובב

מנסים לסובב את כפתור הכיריים אך הכפתור תקוע? גלו מדוע כפתור גז לא מסתובב ומה עלות התיקון של התקלה. בנוסף, תוכלו להזמין טכנאי גז מוסמך דרך פורטל 'אייגז' ולקבל שירות מהיר ומקצועי.

כפתור גז לא מסתובב - מה הסיבה?

הסיבה המרכזית לכך שכפתור הגז לא מסתובב היא שברז הגז בכיריים נתפס כתוצאה משימוש בחומרי ניקיון בעת ניקוי הכיריים. חומרי ניקיון כמו מסיר שומנים, ספריי לניקוי כיריים ומוצרים דומים נוספים, עשויים לגרום לתקלות בכפתורים ולכן ההמלצה היא על ניקיון באמצעות מטלית עם מעט ומים וסבון. 

 

לעיתים, כפתור הפעלת הכיריים לא יסתובב גם כאשר יש לכלוך אשר מפריע לו וישנם גם מצבים שלא מתבצעת פעולת לחיצה חזקה מספיק אשר פותחת את המנגנון ומאפשרת לכפתור להסתובב. תרחיש נוסף הוא שהסיבוב מתבצע לצד הלא נכון ועל כן הכפתור לא זז.

 

כפתור גז לא מסתובב

מה עושים כאשר כפתור כיריים לא מסתובב?

כאשר כפתור גז לא מסתובב, עלינו להזמין טכנאי גז מוסמך. יש להימנע מניסיונות תיקון עצמאיים וזה כולל שימון של הכפתור בחומרים דליקים שונים כמו WD-40 וחומרים דומים. יש להימנע גם משימוש בפלייר לצורך סיבוב הכפתור מאחר וברוב המקרים ברז הגז פשוט ישבר והתוצאה שתתקבל היא דליפת גז

כמה יעלה לתקן כפתור כיריים שלא מסתובב?

המחיר לתיקון כפתור כיריים שלא מסתובב נע בין 200 ל-300 ש"ח. התיקון מתבצע על ידי טכנאי גז מוסמך וכולל גם את עלות הכפתורים החדשים, במידה ונדרש להחליפם.

 

מחיר לתיקון כפתורי גז בכיריים

מחיר לתיקון כפתורי גז בכיריים: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

 

>> רוצים מידע נוסף? קראו עוד על תיקון כיריים.

כפתורי כיריים תקועים - לתקן או להחליף?

במידה וכבר הזמנתם טכנאי לצורך בדיקת התקלה, אנו ממליצים לבקש ממנו להחליף את הכפתורים הקיימים בכפתורים חדשים. העלות בעבור שתי עבודות אלו היא כמעט זהה ויש להוסיף רק את עלות הכפתורים החדשים. מחיר משוער של סט כפתורי גז הוא 50 ש"ח ולכן ההחלפה תהיה משתלמת.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

לא בטוחים שהתקלה היא בכפתור? הזמינו טכנאי

אפשר לומר כי רבים נוטים לבלבל בין תקלה הקשורה לכפתורי הגז לבין תקלות אחרות, בעיקר כאשר הכיריים לא נדלקות. לעיתים הבעיה בכלל קשורה למצת הכיריים (קראו על תיקון מצת כיריים) וישנם גם מצבים בהם התקלה היא כתוצאה מתקלה בחיישן הבטיחות, אשר מכונה טרמוקפל. בכל אופן, העיסוק בגז הוא מסוכן למדי ולכן יש להזמין טכנאי מקצועי אשר יבחן את כל המערכת ויצביע על הסיבה המדויקת לתקלה.