צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

ניתוק כיריים גז

הפעולה של ניתוק כיריים גז אולי נשמעת פשוטה ומהירה אך כדאי לזכור כי כמו בכל עיסוק במכשירי גז, גם כאן נדרש להיעזר בטכנאי גז מוסמך אשר יבצע את הפעולה בבטחה וימנע דליפות גז. גלו את כל המידע החשוב על ניתוק כיריים גז והזמינו טכנאי באזור המגורים שלכם.

ניתוק כיריים גז - מתי זה נדרש?

את פעולת הניתוק של כיריים על גז, נבצע בעיקר כאשר נצטרך להחליף את הכיריים הקיימות, בכיריים חדשות. לעיתים יהיה מדובר על רצון להשתדרג לדגם חדיש יותר ובמקרים אחרים הכיריים הנוכחיות יהיו תקולות ולכן יהיה עלינו להחליפן. כמו כן, ניתוק כיריים גז נדרש לעיתים בשל שינויים במטבח והרצון להזיז את הכיריים לאזור אחר.

 

ניתוק כיריים גז

כמה עולה לנתק כיריים גז?

מחיר לניתוק כיריים גז נע בין 200 ל-300 ש"ח. זהו למעשה מחיר לביקור סטנדרטי של טכנאי אשר מספק שירותי גז במסגרת שעות הביקור המקובלות: בין השעות 8:00 ל-18:00.

 

מחיר ממוצע לניתוק כיריים על גז

מחיר ממוצע לניתוק כיריים על גז: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

על הסיכונים שבניתוק כיריים הפועלים על גז

אם חשבתם לרגע להוזיל ולחסוך את עלות השירות על ידי ניתוק עצמאי של הכיירים, נמליץ לכם לשקול זאת פעם נוספת. כאשר גורם לא מקצועי ומוסמך מנסה לנתק את הכיריים לבד, הוא עלול ליצור דליפת גז בבית וזאת על ידי הזזת החבקים שמחברים את הכיירים אל צינור הגז עצמו. כל ניתוק של צינור הגומי הוא מסוכן לבני הבית ועל כן יש להזמין גורם מוסמך אשר עבר הכשרה מתאימה ויודע כיצד לבצע את פעולת הניתוק בבטחה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

כמה זמן לוקח לנתק כיריים על גז?

הניתוק הוא פשוט ומהיר יחסית. כאשר מזמינים טכנאי מיומן אשר ביצע עבודה זו בעבר, הוא עשוי לסיים את התהליך תוך 20 דקות בממוצע, תלוי בדגם הספציפי של הכיריים והמיקום שלהם. 

 

זמן ממוצע לניתוק כיריים על גז:
 20 דקות
30 דקות משך זמן 10 דקות

איך מנתקים כיריים גז?

סדר הפעולות של פירוק כיריים גז הוא הפוך מתהליך ההתקנה: תחילה, נדרש לסגור את ברז הגז ולאחר מכן לנתק את החיבור של הצינור אל הכיריים. בחיבור יש חבק ביטחון מיוחד (מכונה גם "בנד") אשר תפקידו הוא להדק את הצינור ולמנוע ממנו להשתחרר. לאחר מכן ננתק פיזית את הכיריים (הסרת הברגים והחיבורים) ממקומם על השיש ונחבר את הדגם החדש.