צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

תיקון מצת כיריים

מנסים להפעיל את הכיריים אבל המצת לא מגיב? ייתכן שיש בעיה במערכת ההצתה ונדרש לתקן או להחליף אותה. דרכנו תוכלו להזמין שירותי החלפה או תיקון מצת לכיריים גז מכל סוג ודגם, במחיר משתלם.

מהו תפקידו של המצת?

תפקידו של המצת בכיריים הוא ליצור ניצוץ שמצית את להבת הגז וכך למעשה נדלקת להבת הגז. המצת משמש תחליף לאופציות אחרות שבהן היו משתמשים בעבר כמו הדלקה של הכיריים בעזרת גפרורים או באמצעות מצית ידנית. ברוב הדגמים החדשים שמשווקות רשתות מוצרי החשמל, ניתן למצוא מצת כיריים הפועל בלחיצת כפתור כחלק מהמוצר ואפשר להגיד שהמצת הפך כיום לסטנדרט.

 

תיקון מצת כיריים

תיקון מצת כיריים - כמה זה עולה?

אז כמה עולה לתקן את מצת הכיריים? המחיר הממוצע של עבודה זו הוא 400 ש"ח אך המחיר המדויק נקבע על סמך מורכבות העבודה ועשוי להשתנות בין הדגמים השונים של הכיריים. לכן הקפידו לבדוק מראש את העלות ובמידה ואפשר, שלחו לטכנאי הגז תמונות או וידאו קצר של הכיריים שלכם. 

 

מחיר תיקון מצת של כיריים גז

מחיר תיקון מצת של כיריים גז: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מצת כיריים מפסיק לעבוד, מדוע זה קורה?

הסיבה המרכזית לכך שהמצת בכיריים מפסיק לעבוד היא הצטברות של פיח או לכלוך. הפיח נוצר בעקבות נוזלים שנשפכים מתוך הסיר או המחבת במהלך פעולות הבישול ולמעשה הוא נוצר בעת המגע עם להבת הגז. הפיח מונע מהמצת להפעיל את המבער ולא מאפשר להשתמש בכיריים. תקלה הפוכה היא שמצת הכיירים לא מפסיק לעבוד ויש לכך הסבר שונה לחלוטין, קראו כאן על מצת לא מפסיק לעבוד.

תיקון מצת לכיריים גז מכל דגם וסוג

פורטל אייגז מאפשר לכם להזמין טכנאי גז מקצועי לצורך תיקון מצת לכיריים גז של כל החברות הקיימות כיום בשוק. על אף העובדה שישנו שוני מסוים בגודל וצורת הכיריים בין דגם לדגם, המנגנון פועל בצורה דומה ובכל כיריים גז יש את אותם הרכיבים. יחד עם זאת, חשוב לציין כי המחיר עשוי להשתנות במקצת בהתאם לעלות המדויקת של הרכיבים השונים, כמו למשל המצת או כל רכיב אחר במערכת ההצתה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

הזמינו טכנאי מקצועי להחלפת מצת בכיריים

חשוב לדעת שלעיתים בשל הבלאי של הרכיבים (בעיקר בכיריים ישנות מאוד, למשל ישנם כאלו אשר חושבים שהבעיה במצת, אך היא בכלל נמצאת בטרמוקפל) יהיה עדיף לבצע החלפה של המצת הקיים במצת חדש וכך למנוע תקלות נוספות בהמשך. החלפת מצת בכיריים היא פעולה נפוצה למדי וטכנאי גז רבים אשר מציעים שירות של תיקון כיריים גז, ישמחו לעמוד לשירותכם ולסייע בנושא.

שאלות נפוצות על תיקון מצת לכיריים

קבלו מידע נוסף על הנושא של תיקון מצת לכיריים באמצעות קריאת השאלות הבאות והתשובות של מקצועני 'אייגז'.

מדוע המצת של הכיריים לא מפסיק לעבוד?

ייתכן והצטברה רטיבות במקום כלשהו בשל ניקיונות עם מים. לרוב תקלה זו תסתדר לאחר כמה שעות, כאשר המנגנון יתייבש.


כמה עולה מצת לכיריים, ללא העבודה?

מחירו של מצת לכיריים הוא 50 ש"ח בממוצע, תלוי בסוג והדגם הספציפי הנדרש. חשוב להזכיר כי החלפתו חייבת להתבצע על ידי טכנאי גז מורשה.


כיצד ניתן לנקות את הכיריים מבלי לגרום להם לנזק?

מומלץ לנקות את הכיריים באמצעות מטלית לחה, כך נמנע מתקלות שונות אשר יצריכו עבודה של תיקון מערכת ההצתה.