צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

תיקון פטריית גז

תיקון פטריית גז במחירים זולים ובכל רחבי הארץ על ידי טכנאי גז מקצועי ומוסמך. השוו מחירים וקבלו עד שלוש הצעות מחיר משתלמות בעבור התיקון הנדרש לכם.

תיקון פטריית גז מכל דגם וסוג

פטריית חימום היא פתרון מושלם לחימום היקפי של אזורים שונים. בשנים האחרונות אנו רואים כי נעשה שימוש נרחב במוצר זה בעיקר בחצרות של בתים פרטיים, במסעדות ובתי קפה, אולמות אירועים אך גם במקומות נוספים. לאחר עבודה ממושכת או בשל תפעול לקוי עשויות לצוץ תקלות בפטרייה אשר מאלצות הזמנה של טכנאי מקצועי.

 

פורטל 'אייגז' מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים ולמצוא טכנאי גז בעבור תיקון פטריית גז של כל החברות המובילות בתחום, בכל גודל וצורה. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פנייה כאן בעמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.

 

תיקון פטריית גז

כמה עולה תיקון פטריית חימום?

המחיר של תיקון פטריית חימום נע בטווח שבין 250 ש"ח ל- 450 ש"ח, מאוד תלוי מה סוג התקלה והאם נדרש גם לבצע החלפה של רכיבים שונים כמו צינור הגז או המבערים של הפטרייה. נדגיש כי המחיר המדויק נקבע גם על סמך הדגם הספציפי של פטריית החימום שיש ברשותכם ולכן הדרך הטובה ביותר לקבל הצעה מדויקת היא על ידי קבלת הצעת מחיר לדגם שיש ברשותכם.

 

מחיר ממוצע לתיקון פטריית חימום על גז

מחיר ממוצע לתיקון פטריית חימום על גז: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

למה פטריית חימום לא נדלקת?

יכולות להיות מספר סיבות שונות למצבים בהם פטריית חימום לא נדלקת:

  • שסתום הגז כבוי: בואו נתחיל מהסיבה הפשוטה יותר לבדיקה - ייתכן כי שסתום הגז כבוי כעת (על מצב OFF) וכל שעליכם לעשות הוא להדליק אותו.
     
  • חיבורים רופפים: ייתכן כי בעת ההרכבה, לא חוברו החלקים השונים של פטריית החימום ונדרש לבצע חיזוק של מחזק החום אל בסיס המבער או אל בית מיכל הגז של הפטרייה.
     
  • בלון הגז התרוקן: במידה והפטרייה מחוברת אל בלון גז ולא אל נקודת גז במרפסת או החצר, נדרש להחליף את הבלון באחד חדש. נדרש לבצע את ההתקנה לפני הנהלים והתקנים ועל ידי טכנאי גז מקצועי.
     
  • דליפה מצינור הגז: בין אם הצינור התייבש, נסדק או קיבל פגיעה אחרת תיתכן דליפת גז אשר תדרוש מאיתנו להחליף את הצינור הקיים בצינור חדש. חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע לפני רכישת הצינור והתקנתו בשל העובדה שצינור זה צריך להיות עמיד בחום בטמפרטורות מסוימות (בדרך כלל בין 20 ל-80 מעלות צלזיוס) 

ישנן תקלות נוספות אשר גורמות לפטריית החימום לא להידלק או לא לעבוד בעוצמה חזקה אך אבחון מדויק יכול להתבצע ברוב המקרים רק על ידי בדיקה פיזית של טכנאי הגז אשר מספק שירותי  תיקון גז גם בעבור פטריות חימום. השאירו פנייה כאן בטופס וניצור איתכם קשר מהיר. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

מדוע חשוב להיעזר בטכנאי גז מקצועי?

כל עבודה אשר קשורה לחיבור, התקנה, תיקון או החלפה של מערכות גז, רכיבים ומוצרים הפועלים על גז - חייבת להתבצע על ידי גורם מקצועי שעבר הסמכות והכשרות בנושא. תפעול לא נכון עשוי לגרום לנזק לציוד שרכשתם ובמקרים גרועים יותר לדליפות גז מסוכנות.