צריכים טכנאי גז? השאירו לנו פרטים וכבר נחזור!

טכנאי גז בנתניה

הזמינו טכנאי גז בנתניה למגוון עבודות שונות: התקנות של מוצרים שונים, תיקונים וגם איתור ותיקון דליפות. ניתן לקבל עד שלוש הצעות שונות דרך האתר, ללא עלות או התחייבות להמשך עבודה עם הטכנאי.

כמה עולה להזמין טכנאי גז בנתניה והסביבה?

מעוניינים לקבל מידע אודות המחירים של העבודות השונות בתחום? הנה מחירון קצר שמציג מחירים של טכנאי גז בנתניה בעבור כל עבודה ועבודה. נדגיש כי המחיר המוצג אמור לספק אינדיקציה כללית וייתכנו שינויים בעלויות מעת לעת, בין היתר על סמך שיקוליו המקצועיים של הטכנאי. על כן, כדאי לבדוק עלויות כבר בשיחת הטלפון ובמידה ומתאפשר, אפילו לשלוח לטכנאי תמונה של התקלה.

שירותי גז בנתניה - מחירים ועלויות

כמה עולה לפתוח סתימה בכיריים גז?

פתיחת סתימה בכיריים באמצעות מחט מיוחדת.


200 - 400 ש"ח
עלות הזזת נקודת גז בתוך הבית

המחיר מתייחס להזזה אל אזור סמוך במרחק של עד 2 מטרים.


350 - 450 ש"ח
כמה יעלה להתקין נקודת גז במרפסת?

המחיר כולל את עלות הצנרת.


400 - 800 ש"ח
תיקון דליפת גז בבבית

המחיר הסופי יקבע על סמך הרכיבים הדורשים החלפה.


200 - 400 ש"ח
עלות חיבור כיריים גז

התקנה הכוללת בדיקת תקינות בסופה של העבודה.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

אזורים בנתניה שבהם ניתן להזמין שירות:

באופן כללי, ניתן להזמין דרכנו שירות לכל אזורי העיר נתניה וזה כולל כמובן את השכונות המרכזיות: שכונת קרית השרון, שכונת אגמים, איזור פולג ועיר ימים, קרית נורדאו, וותיקים וגם כמובן במרכז העיר ובחלקה הצפוני. חשוב לציין שניתן לקבל שירות בעבור כל מערכות הגז של החברות השונות, גם בבתים פרטיים ובנייני מגורים משותפים אך גם בבתי עסק, כולל מסעדות, בתי קפה וכדומה.

 

טכנאי גז בנתניה

מאתרים טכנאי גז מומלץ בנתניה במהירות

מי מאיתנו לא היה רוצה לקבל שירות מקצועי מטכנאי גז מומלץ? בעזרתנו זה בהחלט אפשרי. אך מה הופך את השירות לטוב? מספר דברים שונים. בראש ובראשונה, הזמינות של בעל המקצוע. בחלק גדול מהמקרים יהיה מדובר באחד הפרמטרים המרכזיים לבחירת הטכנאי.

 

כמו כן, טכנאי צריך להיות אדיב, מסודר וכדאי שיבצע את העבודה בצורה נקייה מבלי להשאיר אחריו לכלוך בתום התהליך. אנחנו מזמינים אתכם לקבל שירות מטכנאי עם המלצות מצוינות למגון עבודות שונות, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים בטופס כאן למטה או לצלצל אלינו לטלפון המופיע כאן באתר ואנו נעשה את כל שאר העבודה בעבורכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706234

טכנאי לתיקון או התקנת כיריים גז בנתניה

כיריים הם אחד מהמכשירים השימושיים ביותר במטבחים רבים בעיר. כאשר ישנה תקלה בכיריים, אנו נאלצים לעצור את הבישולים וחייבים שירות מהיר ומקצועי. מצבים אחרים שבהם נזמין טכנאי גז מוסמך הם כאשר נדרש להתקין כיריים גז חדשות בבית חדש או במקום דגם ישן שמחובר כעת. בכל עבודה נדרשת ובעבור כל דגמי הכיריים (גז בלבד) הקיימים - תוכלו להיעזר באתר ולקבל מענה מהיר ומקצועי של השוואת מחירים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה